Spala s 10-tisíc mužmi. Po odchode z brandže, prezradila najväčšie tajomstvo svojich klientov.

Táto žena pracovala 15 rokov ako luxusná prostitútka.  Za hodinu v posteli zarobila okolo 400-650 €. Keď odišla z brandže, rozhodla sa, že bude radiť iným ženam, ktoré sú prostitútkami alebo sa chcú v tejto brandži presadiť.

Austrálčanka Gwyneth Montenegro podpichla novinárov, že toto povolanie si vybrala aj preto, že ponúka poriadny zárobok. Nebola to však vec, ktorá ovplyvnila jej konečné rozhodnutie.

Znásilnili ju v 18 rokoch. Stalo sa to v klube, kde sa prišla cez víkend zabaviť. V určitom momente jej muž do nápoja primiešal narkotikum, po ktorom stratila vedomie.

Po tomto už Gwyneth prišla o všetku dôstojnosť a nevedela ako má ďalej žiť.

Cítila obrovskú vinu. „Pochádzam z veľmi veriacej rodiny. Chcela som prísť o panenstvo až po svadbe s manželom, ale znásilnili ma. Vybrala som sa opačnou cestou a stala som sa promiskuitná.”vysvetlila.

So striptízom začala v klube, keď mala 19. Tam jej ponúkli prácu v eskortnej agentúre.  Uznala, že si nezaslúži horší život a tak súhlasila.

„Naozaj zarábam dobre. To ma v tomto odvetví držalo tak dlho. Musím ale povedať, že nikomu takýto život neodporúčam.”

Teraz má 43 rokov a  zaoberá sa neurolingvistickým programovaním , resp. formou komunikačnej techniky.

Vo svojich prednáškach dáva ženám rady ako komunikovať s mužmi. Prezradila tiež najväčšie tajomstvo svojich klientov.

„Väčšina mužov túži len po noromálnom milovaní. Nedožadovali sa žiadnych špeciálnych polôh či hračiek. Najdôležitejšia je pozornosť, ktorú žena venuje svojmu partnerovi.”

Súhlasíte? Napíšte do komentárov!

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Spala s 10-tisíc mužmi. Po odchode z brandže, prezradila najväčšie tajomstvo svojich klientov.”