Šťastná mamička drží novonarodené trojičky v náručí. Týždeň na to cíti neutíchajúcu bolesť na hrudníku.

 

Joey a Casi Rott sa veľmi tešili na trojičky, o ktoré sa mala rozrásť ich rodina. Boli už rodičmi dvoch dcér – Tenley a Chloe.

Rodičia boli radi, že ich dve dcérky sa na trojičky veľmi tešili.

Pre ženu je pôrod trojičiek naozaj náročný.

Preto podstúpila Casi cisársky rez už niekoľko týždňov pred termínom pôrodu aby minimalizovala možné komplikácie.

Porodila tak v 34. týždni tehotenstva.

Túžila mať fotku so svojimi novorodeniatkami a pri pohľade na nich nevedela zastaviť slzy.

Po niekoľkých dňoch lekári dovolili Casi opustiť nemocnicu. Všetko vyzeralo byť v poriadku a tak sa mohla vrátiť k svojim dcérkam a mužovi domov.

Po opustení nemocnice sa však začala cítiť zle. Cítila neutíchajúcu bolesť na hrudníku, preto si ju lekári nechali v nemocnici na pozorovanie. Ukázalo sa, že má v pľúcach obrovskú zrazeninu.

Dostala lieky a pustili ju opäť domov. Trojičky ostali ešte v nemocnici. Len čo sa zvítala s rodinou, opäť pocítila bolesť v hrudi. Joey ju okamžite zaviezol do nemocnice.

Jazdil rýchlejšie ako je dovolené, no aj napriek tomu Casi zomrela, 10 dní po pôrode trojičiek. Príčinou smrti bola pľúcna embólia. Po Casi zostalo 5 detí – Chloe, Tenley, Asher, Levi a Piper.

Joey sa dodnes nemôže zmieriť so smrťou milovanej manželky. Nemôže si však dovoliť opustiť sa, musí sa starať o svojich 5 detí. Dobrí ľudia pre neho založili zbierku na GoFundMe. Pre rodinu sa vyzbieralo 169 000 dolárov. Hoci Joey zostal na deti sám, je si istý, že Casi nad nimi drží ochrannú ruku hore z neba.

Trojičky majú tento rok už 6 rokov a ich otec odvádza skvelú prácu.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šťastná mamička drží novonarodené trojičky v náručí. Týždeň na to cíti neutíchajúcu bolesť na hrudníku.”