Takýto dôchodok dostáva od štátu Nora Kabrheľová. Menili by ste s ňou?

Bývalá podnikateľka, Nora Kabrheľová, sa preslávila reality šou, ktorú natáčala spolu s exmanželom Braňom Mojsejom a jej kontroverznými vyjadreniami.

Po dlhých rokoch podnikania, po rozvode a po istom čase za mrežami, sa stiahla do úzadia a aktuálne sa zdržiava v Bratislave.

V Bratislave má viac pracovných príležitostí, vrátane možnosti natáčať reláciu Bez servítky, z produkcie televízie Joj. Bývalá podnikateľka je aktívna aj na dôchodku.

Za týždeň natáčania Bez servítky si zarobila niekoľko tisíc eur. Nora sa na dôchodku venuje aj sociálnym sieťam, prostredníctvom ktorých si vie zarobiť aj pri pravidelnom príjme v podobe dôchodku.

Nora dokonca prezradila aj výšku jej dôchodku: Mám dôchodok, keď chcete vedieť, nejakých 620 eur. Mizerný. Mám odrobených 40 rokov, 211 dní, keby sa to niekomu zdalo veľa.

Exmanželka Braňa Mojseja dokonca prezradila, že v hlavnom meste býva len dočasne. O niekoľko mesiacov sa vraj chystá vrátiť do Košíc. Nore vraj nič nechýba a s úsmevom na perách zavtipkovala, že jediné, čo každé ráno aktuálne hľadá, je zapaľovač.

Zdroj: hitky.sk

foto IG/nora_kabrhelova

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takýto dôchodok dostáva od štátu Nora Kabrheľová. Menili by ste s ňou?”