Žena porodila dievčatko, no namiesto nej si domov priniesla chlapca – TENTO PRÍBEH VZBUDIL OHLAS

Napriek tomu, že medicína je už na dosť vysokej úrovni, stále sa nájdu prípady, kedy zlyhá ľudský faktor. To bol prípad Oksany, matky piatich detí, ktorá po pôrode zažila prekvapenie.

Matka bola v šoku, keď vzala svoje narodené dieťa do náručia a zbadala, že je tam chlapec.

Oksana prišla do nemocnice, až po tom, čo jej odtiekla plodová voda. Okamžite ju previezli do izolovaného boxu. Toto opatrenie bolo povinné, pretože počas celého tehotenstva nikdy nechodila k lekárom, aby skontrolovali stav bábätka. Absolvovala všetky potrebné vyšetrenia.

Po úspešnom pôrode bolo bábätko položené na matku. Vtedy sa jej podarilo vidieť iba hlavu dieťaťa.

Oksana sa opýtala pôrodnej asistentky, či je to chlapček alebo dievčatko. Na to jej ona odpovedala, že matka porodila dcéru a potom si ju odniesla.

Po chvíli k Oksane pristúpila sestrička a povedala, že dieťa váži tri kilogramy a sto gramov a má 50 cm. Na otázku, ako sa dievčatko cíti, povedala, že bábätko sa cíti dobre.

Štyri dni bola presvedčená, že porodila dcéru. Medzitým ju nikdy nevidela, pretože bolo potrebné počkať na výsledky testov, ktoré ukázali, že zdravie matky a dieťaťa je normálne. Potom mohla ísť mamička na oddelenie, kde mohla stráviť deň s bábätkom. Žena sa však rozhodla nepresťahovať sa na jednu noc na iné oddelenie a tak svoje dieťa nevidela.

Hneď ako sa vrátila domov, celá rodina sa zhromaždila, aby sa pozrela na dievčatko. Rodina však zostala prekvapená. Bol to chlapec.

Žena sa odvolala na prokuratúru. Nemocnica, v ktorej žena rodila, vykonala DNA testy na vlastné náklady. Ukázalo sa, že chlapec bol skutočne Oksanin syn.

Zistilo sa, že v ten istý deň sa narodil iba jeden chlapec, ostatné novorodenci boli dievčatká. Lekári jednoducho nesprávne vyplnili papiere.

Žena zúrila. Nedokázala pochopiť, ako mohli lekári urobiť takú chybu. Nechystá sa stiahnuť svoju sťažnosť späť a bude žiadať potrestanie zdravotníkov.

Zdroj: osoblyva.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena porodila dievčatko, no namiesto nej si domov priniesla chlapca – TENTO PRÍBEH VZBUDIL OHLAS”