Žena vytvorila 10 pravidiel pre každého, kto sa bude chcieť stretnúť s jej novonarodenou dcérou

Maisie Cromptonová má 20 rokov a momentálne čaká svoje prvé bábätko. Aj keď má na samotný pôrod ešte nejaký čas, rozhodla sa podeliť o podrobnosti o budúcom pôrode a pripraviť seba aj ostatných, aké budú prvé týždne života jej dcérky.

Jej plán nezahŕňa len prípravu postieľky, oblečenia pre bábätko a plienok, ale obsahuje aj zoznam pravidiel, ktoré budú musieť dodržiavať návštevy, ktoré sa budú chcieť stretnúť s jej dieťaťom.

Prostredníctvom TikToku sa 20-ročná žena rozhodla podeliť sa o požiadavky, ktoré bude vyžadovať od svojich blízkych, keď sa stretnú s bábätkom.

Prvým pravidlom je zákaz bozkávania dieťaťa. Novorodenci totiž nemajú žiadnu obranyschopnosť a dospelí na nich môžu prenášať choroby. Maisie ďalej požiadala, aby k nej domov alebo do nemocnice neprichádzali žiadne neohlásené návštevy, pretože si chce užiť čas osamote so svojím dieťaťom a partnerom.

Tretie pravidlo platí pre sociálne siete. Dievča požiadalo ľudí, ktorí k nej prídu na návštevu, aby nehovorili ostatným o narodení dieťaťa, kým tak neurobí ona sama alebo jej priateľ. Bez jej súhlasu tiež zakázala zverejňovať fotografie dieťaťa.

Piatou požiadavkou mladej ženy je vyhýbať sa návštevám, ak je chorá, aby neohrozila zdravie ostatných. V rovnakom duchu tiež požiadala, aby si budúci návštevníci umyli ruky, ak chcú držať novorodenca.

Väčšina ľudí prijala jej pravidlá a považujú ich za celkom logické. Našli sa aj takí, ktorí ju považujú za prísnu a obmedzenia považujú za prehnané.

Napriek tomu sa budúca mamička radšej drží zoznamu, ktorý si vytvorila, a návštevníkov víta na základe svojich požiadaviek.

Čo si myslíte o tomto postoji budúcej mamičky?

 

Zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena vytvorila 10 pravidiel pre každého, kto sa bude chcieť stretnúť s jej novonarodenou dcérou”