Ženy sú, podľa najnovšieho prieskumu, najkrajšie v štyridsiatke. Skúsenosti sú teda žiadanejšie ako nevinnosť!

Mnohí ľudia by povedali, že mladosť je atraktívnejšia. Nie je však na tom ani zrnko pravdy.

Média nás presviedčajú, že najatraktívnejším atribútom na osobe, je ich vzhľad a krása.

Ľudia počas života prechádzajú mnohými fázami, kedy sa menia a vyvíjajú.

Počas detstva sa naše telá pripravujú na ich dospelú formu, ktorá s nimi ostane až po zvyšok života.

Avšak ženy, sú mylne považované za najkrajšie v strednej fáze, medzi detstvom a dospelosťou.

foto: @amy_adams_actress

Výskum a analýzy však dokazujú, že ženy dosahujú vrchol ich krásy oveľa neskôr.

Univerzita v Bostone vykonala prieskum, na základe ktorého vyplýva, že najviac žiadané sú ženy, ktoré majú okolo 40 rokov. Súvisí to modernými technológiami, ktoré nám dnes pomáhajú zmierniť účinky starnutia.

foto: @jenniferconnelly_

V tom istom veku u žien nastane ešte jedna podstatná zmena.

Ženská myseľ a ich správanie si už v tomto štádiu života prešlo mnohými skúsenosťami a je obohatené o početné množstvo múdrosti. Presne v tomto období sa ich pohľad a postoj k svetu zmení na sebavedomejší, čo takisto pôsobí príťažlivo.

foto: @drewbarrymore

Príkladom sú aj jedny z najlepšie platených herečiek na svete, ako napríklad Scarlett Johansson, Sienna Miller, Jennifer Connelly alebo Drew Barrymore. Všetky štyri dámy nie sú mladšie ako 35 rokov a často sa nachádzajú na zozname najkrajších žien sveta. Takisto sa tešia výbornej kariére.

Mladosť sa predsa len preceňuje.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ženy sú, podľa najnovšieho prieskumu, najkrajšie v štyridsiatke. Skúsenosti sú teda žiadanejšie ako nevinnosť!”