streda, 29 mája, 2024

7 rokov bola pod vplyvom metamfetamínu. Keď skončila s drogami, nikto ju nespoznal

Raz narkoman – navždy narkoman!“ takýto názor majú mnohí ľudia. Hrdinka nasledujúceho príbehu je 30-ročná Američanka Christy Erlichová, jednoznačne potvrdzuje, že zbaviť sa drogovej závislosti je naozaj možné. Rozhodla sa zdieľať svoje fotografie aj na internete, kde dokazuje, ako prebiehala jej cesta k „znovuzrodeniu“.

Táto fotogaléria bola vytvorená na základe oslavy 10-ročnej abstinencie. Toľko rokov prešlo, odkedy Christie prestala užívať metamfetamín.

Žena so 100%-ným presvedčením tvrdí, že by sa už k predchádzajúcemu životu nikdy nevrátila. Je potrebné poznamenať, že Christie nevyužila pomoc odborníkov, aby sa zbavila tejto sebazničujúcej závislosti.

Christie začala drogovať keď mala ešte len 14 rokov. Dopomohol jej k tomu jeden starší chlapec, ktorého dnes považuje za „veľmi zlého človeka.“

V jedno ráno sa žena zobudila a uvedomila si, že už nevie ako ma ďalej žiť. „Zavolala som svojej matke, ktorá mi len povedala, aby som sa pozrela do zrkadla. Uvidela som v ňom zlú, hladnú, vychudnutú a nešťastnú ženu,“ prezradila Christie.

Najskôr požiadala o pomoc svojho nevlastného otca, ktorý jej prenajal hotelovú izbu. Tam sa zatvorila na celý týždeň. Ďalším krokom sa stal pes – zaobstarala si domáceho maznáčika a dala mu meno Rockdog.

4 týždne po začatí boja so závislosťou pokračovala vo výletoch po krajine. Vzala si so sebou len batoh, stan, Rockdoga a priateľa.

Žena tvrdí, že to bolo nádherné, úžasné,desivé a strašné zároveň. Stretli sa s novými ľuďmi, spali v lesoch, parkoch aj v uliciach miest. Christie opäť dokázala mať rada samú seba.

V súčasnosti je vydatá, má jednu dcéru a študuje, aby sa stala účtovníčkou. Všetkým, ktorí sa ocitli v podobnej situácii ako ona odporúča, aby zabudli na svoju minulosť. Môžete odísť do iného mesta alebo sa prestať stýkať so starými priateľmi.

Taktiež je dobré, ak sa pustite do nejakých ručných prác, pri ktorých nebudete myslieť na zlé veci. Christie je presvedčená, že takýto ľudia sa dokážu dostať z problémov aj bez pomoci iných ľudí. Musia však mať pevnú vôľu a veriť si!

Jej príbeh mnohých presvedčil, že nič nie je nemožné. Ak sa vám jej životná skúsenosť páčila, podeľte sa o tento článok aj s vašimi priateľmi na Facebooku!

zdroj:videoboom.cc

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Známy jasnovidec zo Srbska predpovedá detaily 3. svetovej vojny – je to pritiahnuté za vlasy!

Predpoveď Mitara Tarabiča, jedného z najznámejších svetových prorokov, môže...

Prečítaj si aj

Známy jasnovidec zo Srbska predpovedá detaily 3. svetovej vojny – je to pritiahnuté za vlasy!

Predpoveď Mitara Tarabiča, jedného z najznámejších svetových prorokov, môže...

Je vzájomný život pred manželstvom hriech? Odpoveď kňaza prekvapí

Téma spolužitia s partnerom pred svadbou bola dlhé roky...

Ak vám vták zaklope a narazí do okna, nie je to nehoda, ale dôležité znamenie. Čo znamená ak Lastovička vletí do okna?

Ukázalo sa, že som dosť poverčivý človek. Nechtiac sa mi v hlave nahromadilo príliš veľa predsudkov týkajúcich sa rôznych oblastí ľudského života, životného prostredia...

Žena išla na cintorín, aby z náhrobných kameňov vybrala meno pre svoju nenarodenú dcéru – vystrašila internet!

Táto bezradná matka chcela nájsť inšpiráciu pre meno svojej nenarodenej dcéry návštevou cintorína. Video nahrané na TikTok však rozdelilo divákov, pričom niektorí nenašli nič...

Známy jasnovidec zo Srbska predpovedá detaily 3. svetovej vojny – je to pritiahnuté za vlasy!

Predpoveď Mitara Tarabiča, jedného z najznámejších svetových prorokov, môže každého zaraziť do kresla. Jasnovidec zo Srbska už mnohokrát ukázal, že sa nemýli - bude...
Verified by MonsterInsights