Aj tí najsebavedomejší muži stíchnu, keď uvidia nohy tejto mladej ženy

Tínedžerské komplexy sa niekedy dokážu premeniť na svetovú slávu. Presne to sa stalo ukrajinskej modelke Bakhar Nabijevovej. Toto dievča má na Instagrame asi 3,5 milióna sledovateľov a všetko to začalo kvôli jej spolužiakom.

Počas školských čias sa jej vysmievali, pretože bola veľmi chudá. Chlapci sa smiali najmä z jej nôh, ktoré boli o niečo hrubšie ako zápalky.

Mnohé dievčatá by sa na jej mieste utiahli do seba, ona sa však rozhodla urobiť pravý opak. Začala chodiť do posilňovne. Spočiatku sa rozhodla venovať pozornosť základným cvikom. Po krátkom čase si pri pohľade do zrkadla s radosťou všimla, že sa jej zväčšili svaly.

Tréning jej začal prinášať potešenie a svoj život si už nevie bez toho predstaviť.

Bakharina spodná časť tela vyzerá trochu masívnejšie, ale jej sa to páči. Okrem napumpovaných nôh a pevného pozadia to mladej žene prinieslo slávu aj účasti na reklame športových doplnkov. V súčasnosti je tvárou nejednej športovej značky. Medzi jej fanúšikmi je napríklad aj známy americký rapper 50 Cent.

Samozrejme, nie každému sa takáto postava musí páčiť a mnohí si myslia, že sa nezaobíde bez pomoci farmakológov.

Áno, nepôsobí veľmi žensky, no vybrala sa vlastnou cestou. A spôsob, akým sa toho drží, vyvoláva obrovský rešpekt!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Aj tí najsebavedomejší muži stíchnu, keď uvidia nohy tejto mladej ženy”