Babka si od dcéry účtovala poplatky za opatrovanie jej syna! Internet ju označil za chamtivú! Na hodinu pýtala toľko…

15 eur na hodinu. To bola suma, ktorú si táto stará mama pýtala od svojej dcéry, za opatrovanie jej syna. Hoci táto babička svoje vnúča  zbožňuje, starostlivosť o deti už nie je jej úlohou.

Jedna babička sa rozhodla účtovať svojej dcére, ktorá vždy pracovala a nemala čas starať sa o syna, za opatrovateľské služby. 

Babička, ktorá sa rozhodla zostať v anonymite, pre Daily Mail povedala, že keď sa o jej žiadosti dozvedeli iní ľudia, nazvali ju „chamtivou“ a „necitlivou“. Niektorí ľudia si totiž pravdepodobne myslia, že babke nestačilo vychovávať len jej vlastnú dcéru.

Mnoho ľudí na internete však nevedelo, že nešlo len o obyčajné návštevy. Babka vnuka musela kúpať, kŕmiť a starať sa oňho. Jej dcéra sa ponúkla, že jej zaplatí len 10 eur za hodinu, ale žene sa to zdalo veľmi málo a požiadala o 15. Podľa jej výpočtov to malo stačiť  na vynahradenie jej času, ktorý zabila opatrovaním.

 „Nie som opatrovateľka, potrebujem peniaze, aby som si nahradila čas, ktorého som sa musela vzdať.“ vyhlásila babka.

Žene nie je príjemné, že ju ľudia na internete napadli bez toho, aby sa vžili do jej kože.

Byť babičkou je skvelá skúsenosť, ale nie je to niečo, čo by sa malo stať novou prácou. Rovnako aj jej dcéra by si mohla nájsť opatrovateľku v súkromí a nechať mamu na pokoji.

To bola jej odpoveď ľuďom, ktorí požadovali, aby si za spoplatnenie služieb zabezpečila aj certifikáty o kurzoch prvej pomoci. O to však táto žena zjavne nemá záujem.  So svojím vnukom rada trávi čas vtedy, keď je tam aj jeho mama.

Unsplash

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Babka si od dcéry účtovala poplatky za opatrovanie jej syna! Internet ju označil za chamtivú! Na hodinu pýtala toľko…”