Dievča povedalo kamarátke, že je tehotná. Ona ju okamžite pripravila na to najhoršie. Opak bol však pravdou…

Správa o tom, že sa človek stane rodičom, je pravdepodobne jednou z najdôležitejších a najváženejších v živote.

Ak sa však takéto šťastie vyskytne nečakane a pomerne skoro, spôsobuje to v človeku zmiešané pocity.

Mladá Caitlin Fladagerová takúto skúsenosť pocítila na vlastnej koži…

Caitlin a jej stály priateľ Noah boli mladí a zaľúbení.

Jedného dňa však bezstarostný vzťah stredoškolákov vystriedal strach a panika. 17-ročná Caitlin otehotnela.

Dievča bolo vystrašené a preto sa rozhodla nepovedať to svojmu priateľovi a nenapadlo ju to povedať svojmu milencovi, čo sa stalo. Priatelia a rodičia ju utvrdili v názore, že on sa určite zľakne, zbaví sa zodpovednosti a opustí ju.

Dievča podnietené negatívnymi myšlienkami sa odvážilo všetko povedať otcovi dieťaťa.

Bola nahnevaná, plakala, pretože sa bála, že sa jednoducho rozhodne ju opustiť.

Ohromený Noe však povedal jednu vetu, ktorá navždy zmenila život mladého páru: „Daj mi trochu času a uvidíš, čo dokážem…“

Noah neopustil svoju tehotnú priateľku ani na minútu a poskytol jej všetku potrebnú podporu a starostlivosť.

Čoskoro sa zaľúbencom narodila drobná dcérka Arianna. Noah sa stal takým starostlivým otcom, o akom Caitlin ani nesnívala.

„Len si predstavte! Dáva mi kvety, pomáha mi vyberať oblečenie a berie ma na improvizované rande. Každá žena sníva o takom pozornom otcovi,“ hovorí šťastná Caitlin.

Dnes sú 24-ročná Caitlin Fladager a 23-ročný Noah Slomsky manželmi. „Keď som mala 18 a otehotnela som, myslela som si, že môj život sa skončil. Dnes viem, že to bol len začiatok!“ píše Caitlin na svojom Instagrame.

Po úspešnom prekonaní všetkých ťažkostí sa mladému páru narodil krásny syn Jack. A čo je najdôležitejšie, Caitlin a Noah nikdy neoľutovali, že sa v mladosti odvážili urobiť takéto rozhodnutie.

Caitlin si založila malý blog, v ktorom hovorila o všetkých ťažkostiach, ktorými si musela prejsť, zdieľala fotografie a hovorila o šťastnom materstve. Dnes má mladá matka na Instagrame približne 627-tisíc sledovateľov.

Pri pohľade na tento šťastný pár by nikomu nenapadlo, čím všetkým si už prešli. Sme presvedčení, že spoločne dokážu prekonať všetky útrapy, ktoré im osud pripravil.

Napriek ťažkostiam a odsúdeniu zo strany dospelej generácie dokázali vytvoriť silnú a šťastnú rodinu, ktorú im môžu mnohí závidieť. Sú názorným príkladom toho, že aj ten najfrivolnejší tínedžer sa môže stať zodpovedným a milujúcim rodičom.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievča povedalo kamarátke, že je tehotná. Ona ju okamžite pripravila na to najhoršie. Opak bol však pravdou…”