Diktátorky! 5 znamení zverokruhu, ktoré kontrolujú svojho muža vo všetkom!

Tieto dámy sa nazývajú „Stalini v sukni“, boja sa ich muži, ktorí im dávajú všetky výplaty, a kvôli ním sú ochotní zmeniť aj okruh svojich priateľov. Ktoré znamenia patria k týmto obávaným znameniam zverokruhu? Dôležité je, aby ste im neukazovali tento článok, dámy so železnou osobnosťou totiž neznášajú, keď im niekto niečo vyčíta.

  1. Škorpión

Zaslúžené prvé miesto. Sú stále žiarlivé a nikto nemá dovolené zahrávať sa s ich hrdosťou. Škorpiónky horlivo strážia všetko, čo dobyli. Považujú to za svoje, vrátane svojich blízkych. Manžel takejto ženy sa môže prichytiť pri myšlienke, že bez toho, aby si to všimol, plní všetky jej rozkazy. Nie je to čistá autokracia?

  1. Lev

Tieto ženy netolerujú bezohľadný prístup k svojej vlastnej osobe a keď sa pokúsite vyhnúť odpovedi, riskujete, že narazíte na škandál. Levice sú kráľovnami drámy a príliš hrdé na to, aby ochotne akceptovali názor niekoho iného. Pozor, môžete sa popáliť!

  1. Kozorožec

Dôsledná žena narodená v tomto znamení je matka, ktorá sa stará o svojich blízkych a mení sa na opačné znamenie – Rak. V podmienkach neporiadku a chaosu sa orientuje veľmi zle a preto to vo svojom domove nebude nikdy tolerovať. Budete si dobre vedomí toho, čo by ste mali nosiť, hovoriť a s kým sa baviť. A nie raz. Vaša neposlušnosť bude potrestaná odporom a odcudzením.

  1. Býk

Ďalšie žiarlivé a statočné pozemské znamenie, ktorého predstaviteľky veľmi ľahko dokážu pochopiť akúkoľvek situáciu. Ak sa váš názor nezhoduje s ich, bude vás to stáť pot aj krv, aby ste toto tvrdohlavé znamenie dokázali nejako presvedčiť. Žena narodená v znamení Býka bude agresívne reagovať, ak to, o čom je presvedčená, že je zreteľné, nie je vykonané alebo je nesprávne pochopené.

Wonder Woman GIF

  1. Rak

Raci sú však skrytí tyrani, ktorí ovládajú vaše emócie. Spýta sa na vás všetkých vašich priateľov a kolegov, dá vás sledovať, ale nedokáže sa na vás ani len pozrieť. Jednoducho v jeden krásny den vám vyloží na stôl všetky fakty a nedá vám šancu vyvliecť sa ani len z tých najmenších priestupkov.

Ak vás vaša manželka drží nakrátko, nebojte sa klásť odpor a milujte ju bez ohľadu na to! Koniec koncov, dokonca aj žena diktátorka je schopná nechať roztopiť svoje srdce, ak niekto vo vzťahu k nej prejaví starostlivosť a pozornosť.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Diktátorky! 5 znamení zverokruhu, ktoré kontrolujú svojho muža vo všetkom!”