Džínsy sú pre mladých: 15 tipov NÁVRHÁRKY, aby ste vyzerali úžasne v každom veku

Venezuelská návrhárka Carolina Herrera sa v poslednom čase vrátila na obálky rôznych časopisov a zdieľala tipy a triky na to, ako sa stať elegantnou ženou. 

Ak existujú tí, ktorí chcú zmeniť svoj imidž a dodať mu eleganciu a triedu, Herrera je určite jedným z najlepších príkladov. Pre ženy, ktoré majú v tejto oblasti obavy, zdieľame zoznam 15 tipov od samotnej Caroliny Herrery. V ňom sa dozviete, ako dosiahnuť sofistikovanosť a eleganciu v osobnom imidži. 

1.Elegancia nie je synonymom peňazí.

Podľa dizajnérky osobné bohatstvo nedefinuje, aký elegantný človek je. Namiesto toho je to životný štýl a spôsob myslenia.

2. Nevyhadzujte bežné kusy oblečenia.

Biele blúzky alebo košele a sukne áčkového strihu sú nevyhnutné položky, ktoré vo svojom šatníku musíte mať.  

3. Nepreháňajte to s doplnkami.

Frazer Harrison

Veľmi honosný alebo jasný doplnok môže zatieniť zvyšok oblečenia. Šperky vždy vnímajte iba ako doplnky k elegantnému vzhľadu.

4. Dôvera vo vnútri aj navonok.

Podľa Venezuelčanky „elegancia nie je definovaná len tým, čo nosíte. Ide o to, ako sa správate, ako hovoríte, čo čítate.“

5. Pozor na pery.

Na perách vždy uprednostňujte ružové, červené a nahé tóny, ktoré sú podľa Herrera nevyhnutnou súčasťou sofistikovanej tváre.

Bebeto Matthews

6. Vždy sa starajte o svoje vlasy.

Vaše vlasy by nemali vyzerať zničené alebo rozcuchané. Mali by ste sa snažiť, aby vyzerala zdravo, hydratovane a lesklo.

7. Buďte zmierení s plynúcimi rokmi.

Sama Herrera to povedala v rozhovore: „Nič nepôsobí staršie, ako predstieranie, že ste stále mladá. Musíte sa zbaviť strachu zo starnutia a musíte to urobiť štýlovo.“

8. Jednoduchosť = elegancia.

Pre dizajnérku je najlepšie nechať bokom výstrednosti a vždy mať jasno v tom, že „menej je viac“. Je to pravidlo, ktoré funguje na všetko, najmä na obliekanie.

9. Podpätky sú nevyhnutnosťou

Áno, ploché topánky sú pohodlné, ale elegantná žena by mala mať opätky vždy v skrini. Obľúbené sú ihličky s triezvymi a jednoduchými farbami.

10. Ľúbte sa.

Vďaka tejto vlastnosti vyniká: ak by sa neľúbila a nerešpektovala, nebola by takáto elegantná.

11. Ukážte len to, čo je nevyhnutné.

Nepreháňajte to s dekoltom: cieľom je udržať poprsie na mieste a, samozrejme, zachovať si eleganciu.

12. Nezabudnite na parfum

Pre Venezuelčanku sú vône veľmi dôležité. „Je to neviditeľný doplnok, ktorý oblieka každú elegantnú ženu,“ hovorí.

Campaña de perfume “Good Girl”. (Carolina Herrera)

13.Vždy buďte nezávislá.

 „Dáma je žena, ktorá nemá veľa mužov pri nohách, ale jedného pri hlave“.

14. Obočie robí rozdiel.

Obočie by si malo zachovať svoj prirodzený tvar a tón, ale malo by byť zvýraznené, aby sa dobre skombinovalo so zvyškom obrazu.

15. Silný postoj.

Pre Herreru držanie tela mení spôsob, akým sa na vás ľudia pozerajú a ako vás vnímajú. Z toho dôvodu rovná chrbtica pôsobí dôverčivo a sebavedome. 

K tomu všetkému musíme pridať jej vyjadrenia spred niekoľkých rokov pre Daily Mail. Starším ženám dala jasne najavo, že neodporúča nosiť čiernu farbu: „Keď ženy starnú, nosia čiernu farbu. Ale cez deň je čierna veľmi vyčerpávajúca. Pôsobí ako uniforma. Všetci sú v čiernom a je to nudné.“

 Akoby to nestačilo, tiež nám poradila, aby sme sa vyhli džínsom, ktoré sú pre mladších: „Nikdy nenoste minisukne. Minisukňa je pre mladé dievčatá. Čo sa týka bikín, nechala som ich po 40-tke/50-ke. A nenosím džínsy. Nemám pre nich správny vek. Džínsy sú aj pre mladých ľudí.“

zdroj: upsocl.com


Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Džínsy sú pre mladých: 15 tipov NÁVRHÁRKY, aby ste vyzerali úžasne v každom veku”