Jaroslav Naď zvažuje odchod z politiky! „Človek toho už má plné zuby“ vyhlásil!

Minister obrany, Jaroslav Naď, v rozhovore pre Denník N na festivale Atmosféra, prezradil, že vážne uvažuje o odchode z politiky.

Podľa jeho slov, je Naď už politikou znechutený a má nej plné zuby.

Nikdy nebudem človek, ktorý by nebol lojálny. Vždy som otvorený. Ale keď sa rozhodnem odísť z politiky, tak úplne. To sa môže stať zajtra, človek toho už má plné zuby. Reálne hovorím, úprimne, že zvažujem, čo ďalej,“ povedal minister obrany s tým, že sa možno rozhodne odísť do inej strany.

Pre Naďa je ďalším dôvodom prečo odísť aj správanie iných politikov. „Pokiaľ vidím, že niektorí politickí lídri uprednostňujú stranícke alebo osobné priority pred prioritami tejto krajiny, tak sorry.

Načo mám byť dvadsať hodín v robote, aby som riešil, či niekto odíde a neodíde, a išiel prosiť Kuffu, či môžem pomôcť Ukrajine s ďalšou dodávkou zbraní, lebo tam zabíjajú ľudí?“

Takisto prezradil, že už niekoľko krát „stratil nervy, keď musel prechádzať peklom ministerstva financií“.

Podľa všetkého bol však najviac sklamaný z poslanca Juraja Krúpa, ktorý mu nikdy nedal vedieť o jeho odchode zo strany OĽaNO. Rovnako kritizoval aj návrhy Gyorgya Gyimesiho o dúhových vlajkách. „Povedal som, že ak toto prejde, vyvesím dúhovú vlajku na ministerstve obrany,“ vyhlásil Naď.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jaroslav Naď zvažuje odchod z politiky! „Človek toho už má plné zuby“ vyhlásil!”