Matka štyroch detí ochrnula po mŕtvici. Bezcitný manžel ju opustil po piatich dňoch. Žena sa mu ale pomstila

Nie, to nie je rozprávka ani smutný príbeh. Mladej žene pomohlo nešťastie nájsť lásku po dvojnásobnom úraze. Prišla o nohu a vzápätí sa dozvedela, že sa s ňou chce po 14 rokoch rozísť jej manžel.

Niektorí ľudia môžu čeliť bolestným udalostiam, ktoré im prevrátia celý život naruby. V týchto ťažkých chvíľach je pre návrat na správnu cestu nevyhnutná podpora a láska blízkych.

Niekedy sa však môžete spoľahnúť len sami na seba , že sa zotavíte a udržíte nad vodou. 37-ročnú ženu, opustil manžel niekoľko dní po tom, čo sa dozvedela, že už nikdy nebude chodiť. Odhodlaná to prekonať, dokázala si vykúzliť úsmev na tvári a nájsť lásku u svojho športového trénera.

Manžel ju opustil päť dní po mŕtvici

Angličanka Riona Kelly prešla nesmierne ťažkou skúškou. Po mŕtvici bola prevezená do nemocnice. Ako matka štyroch detí zostala ochrnutá. Ale ku všetkej smole sa žena o päť dní neskôr dozvedela, že jej manžel chce ich vzťah ukončiť. Manželia, ktorí majú štyri deti vo veku 16, 11, 9 a 5 rokov, sa rozišli, zatiaľ čo sa Riona zotavovala z nehody. „Keď sa obzriem späť, uvedomujem si, že som bola v manželstve nešťastná, ale vybudovali sme si spoločný život a mali sme povinnosti,” hovorí.

Opustil ju manžel, podporovali ju deti a blízky priateľ. „Vtedy som manžela potrebovala najviac,” ľutuje. Po šiestich týždňoch rehabilitácie Riona stále nemohla hýbať nohami, a vtedy jej lekári povedali, že už nikdy nebude chodiť. Pred 18 mesiacmi mala autonehodu a hovorili jej, že to mohlo spôsobiť problémy s chrbticou. Vtedy Riona premýšľala dokonca o samovražde.

Po búrke vyšlo slnko

Aj keď jej bolo najhoršie, Riona pokračovala vo fyzioterapeutických cvičeniach. Po chvíli sa žene podarilo urobiť prvé kroky pomocou paralelných tyčí. Bolo to veľmi ťažké, Riona vôbec nohy necítila a najprv ich pri pokusoch o chôdzu len tiahla za sebou, ale hlavné bolo, že sa jej darilo robiť nejaké pokroky. Po štyroch mesiacoch v nemocnici sa mohla vrátiť domov. Jej jedinou motiváciou bola láska k deťom. Počas zotavovania sa zoznámila s Keithom Masonom, svojim športovým trénerom.

Pomohol jej prejsť ťažkou skúškou a poskytol jej všetku podporu, ktorú si zaslúžila. Rionine deti si s mladíkom dobre rozumeli a zrodil sa krásny milostný príbeh. Napriek tomu, čo jej povedali lekári, žena bola schopná znova chodiť a dokonca začala navštevovať miestnu posilňovňu. „S Keithovou pomocou je mi lepšie a cítim sa silnejší ako kedykoľvek predtým,“ povedala Riona.

Zdroj: TheSunHealthline

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka štyroch detí ochrnula po mŕtvici. Bezcitný manžel ju opustil po piatich dňoch. Žena sa mu ale pomstila”