Musí predstierať lásku k mužovi, ktorý jej zlomil srdce

Falošný vzťah by jej mohol pomôcť zachrániť kráľovstvo…. No skúste predstierať lásku k mužovi, ktorý vám kedysi zlomil srdce.
Ak ste si obľúbili sériu Hriešne bohaté – prvý diel Zvodné peniaze vyšiel v apríli – teraz vyšla druhá kniha série Od nenávisti k láske a môžete ju čítať aj samostatne.
Princesa Sofia Maria Isabel de Esperanzová Santosová sa ako mladé dievča bláznivo zaľúbila do lámača ženských sŕdc Aisha Salingera. Teraz, keď je už dospelá a na pleciach ju ťaží budúcnosť malého vinárskeho kráľovstva, ho nenávidí rovnako vášnivo, ako ho kedysi milovala.
Predstieranie vzťahu so slávnou rockovou hviezdou má zabezpečiť prosperitu Sofiinho kráľovstva. Stačí zaťať zuby a mesiac znášať rockerovu prítomnosť vo vlastnom domove….
Aish Salinger, ktorý sa snaží spamätať z nepríjemného škandálu, víta možnosť ocitnúť sa opäť v Sofiinej blízkosti. Opustiť ju bola najväčšia chyba, akú kedy urobil, a je rozhodnutý získať ju späť. Nerátal však s tým, že z nespútanej dievčiny sa stala žena, ktorá ním opovrhuje tak veľmi, že ho nechce ani vidieť.
Medzi princeznou a rockovou hviezdou sa rozpúta boj o kontrolu nad predstieraným vzťahom. Ona chce určovať každý ich krok, aby ho od seba udržala v bezpečnej vzdialenosti, zatiaľ čo on túži byť pri nej čo najbližšie…
Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

 

Od nenávisti k láske je napohľad klasická romanca, možno tak trochu klišé – falošný románik, princezná, potetovaná rocková hviezda, španielske vinárstvo…ale pozor! Nie je to žiadne klišé. Autorka Angelina M.Lopez napísala výbornú romancu s postavami, ktoré sú pútavé a sympatické. Nechýbajú vášnivé sexuálne scény, emócie, nečakané zvraty. Jednoducho, veľmi vydarené pokračovanie série a Zvodných peňazí. Moderný, sexi a svižný príbeh.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Musí predstierať lásku k mužovi, ktorý jej zlomil srdce”