MUŽ tvrdí, že cestoval v čase. Podrobne opísal, čo čaká ľudstvo do roku 2045

Na internete sa objavilo a stále objavuje mnoho teórií o konci sveta. Môžme v ne veriť alebo nie, no jedno je isté, nikoho nenechajú ľahostajným. Overiť sa ich rozhodol samotný Adam Archon – muž, ktorý tvrdí, že vie cestovať v čase.

Adam Archon tvrdí, že sa zúčastnil na tajnom vládnom projekte, ktorý mu umožnil presunúť sa v čase až do roku 2045. Na internete napísal, čo nás ako ľudstvo čaká.

Adam Archon tvrdí, že cestovanie v čase bolo objavené už v roku 1981. Podľa neho je najvyšší čas prezradiť ľuďom, čo počas cestovania v čase videl. Svoje proroctvo začal so Spojenými štátmi americkými.

„Poslednou prezidentkou Ameriky bude Yolanda King (vnučka Martina Luthera Kinga, Jr. ). Bude najlepšou líderkou v histórii krajiny.”

Podľa ďalších proroctiev, by sme mali mať dôvod na obavy. Čoskoro budeme svedkami zvýšenej aktivity lietajúcich objektov na oblohe a bude ich možné pozorovať takmer v každom kúte Zeme. Potvrdenie existencie mimozemského života môžme očakávať v roku 2028.

„Nemôžem povedať, odkiaľ prídu.” konštatuje Adam.

Už o rok bude možné overiť Adamove tvrdenia. V roku 2022 sa má objaviť robot, ktorý vyvolá extrémne emócie medzi ľuďmi po celom dvete. Veľa ľudí sa začne báť o svoj život. V 2033 sa objaví zariadenie, ktoré zodpovie na všetky otázky sveta. Každý sa s týmto zariadením bude môcť porozprávať.

V 2036 môžme očakávať avatarov, ktorých budeme ovládať mysľou. Aj vďaka nim budeme môcť cestovať na akékoľvek miesto na svete. Môže sa stať, že na svete bude oveľa viac robotov a avatarov než ľudí.

„Vo februári 2029 sa budú ľuďom voperovávať implantáty do pravej ruky, vďaka ktorým bude možné platiť, zlepšia funkciu mozgu a zvýšia našu odolnosť voči chorobám. ” tvrdí Adam.

Implantáty spôsobia, že hotovosť sa zmení na virtuálnu menu. A v roku 2030 dôjde k spojeniu všetkých krajín do jedného globálneho štátu.

„Viem, že veľa z vás mi neverí, ale hovorím pravdu. Myslite si čo chcete, no cestovanie v čase je reálne a ja som toho príkladom.”

Čo si o tom myslíte? Napíšte nám do komentára.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “MUŽ tvrdí, že cestoval v čase. Podrobne opísal, čo čaká ľudstvo do roku 2045”