Muž ukázal svojich 5 manželiek a tvrdí, že ďalšiu už nechce

Brady Pillow má po svojom boku päť  žien, na ktoré hľadí z kuchyne svojho domu v americkom Utahu. Muž, ktorý býval mormónom, nedávno opustil kongregáciu a stal sa z neho polygamista.

Jeho rodina pozostáva z 5 manželiek a 24 detí.

Rodina pustila do svojho domu aj televízne kamery, aby ukázali, aké to je žiť s 5 manželkami v mormónskej komunite, ktorá napriek presvedčeniu, že polygamia je cesta do neba, chce, aby rodina opustila ich oblasť.

Každá manželka má svoj vlastný domov a každých päť dní trávi jednu noc s Bradym. Paulie, Robyn, Rosemary, Nonie a Rhonda sú sesternice, no spať s tým istým mužom im nepripadá zvláštne.

„Nie je to také zložité. Jednoducho sa milujeme,“ hovorí Brady.

Rodina sa každý večer spoločne navečeria a ide o chvíle, ktoré Brady využíva na rozhovor so svojimi deťmi. Nevštepuje im polygamný spôsob života.

Keď sa Bradyho pýtajú na jeho spôsob života, odpovedá, že si myslí, že ľudské bytosti sa „vyvíjajú“, no zároveň dodáva,  že by nechcel mať šiestu manželku.

Na to , aby zabezpečil svoju obrovskú rodinu, vedie stavebnú firmu, v ktorej pracuje aj niekoľko jeho manželiek. Mesačný účet za jedlo predstavuje viac ako 4 000 dolárov.

Jeho manželky tvrdia, že sú spokojné s dosiahnutou harmóniou, hoci majú aj zlé dni.

Napríklad Rosemary sa cíti inak ako ostatné ženy v dome, pretože nie je taká štíhla ako ony.

Hovorí, že uvažovala o odchode od rodiny, ale „to by ich zničilo“.

„Strávili sme roky budovaním tejto rodiny a milujeme sa,“ hovorí ďalšia manželka Rhonda.

Fundamentalistická mormónska komunita, v ktorej žila táto rodina, s nimi donedávna nemala problém, no keď sa navýšil počet manželiek a detí, požiadali ich, aby odišli.

„Vedenie komunity dalo jasne najavo, že kvôli rozhodnutiam, ktoré sme urobili, by bolo lepšie, keby sme odišli,“ povedal Brady.

Muž býval cirkevným biskupom, no postupne sa vzďaľoval a dnes podporuje manželstvá osôb rovnakého pohlavia a občas si vypije pohárik alkoholu.

Jeden aspekt, na ktorý sa ho neustále pýtajú, je jeho intimita so svojimi manželkami:

„Celá Amerika má sex, my tiež. Nedeje sa nič nezvyčajné, v spálni je len muž a jeho žena, prezradil Brady. Avšak ich najväčší problém je žiarlivosť medzi jeho manželkami, ktoré majú niekedy pocit, že nie sú vždy brané vážne…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž ukázal svojich 5 manželiek a tvrdí, že ďalšiu už nechce”