Neuveríte, čo urobila predavačka, aby podporila predaje v obchode, kde pracuje. ĽUDIA JU ZA TO MILUJÚ

Pandémia koronavírusu nás mnohých zasiahla nielen fyzicky a duševne, ale aj napadla svetové ekonomiky a prinútila mnohé podniky zatvoriť, takže milióny ľudí zostali bez práce.

V časoch, ako sú tieto, by každý zamestnávateľ chcel tak oddaného pracovníka akým je Charlene.

Táto milá dáma prezentuje to, za čo zaplatila, a vyčarí úsmev na mnohých tvárach vďaka svojej jedinečnej technike toho, ako tieto produkty fungujú.  

Keď Charlene zverejnila niekoľko fotiek v zábavných situáciách, nikdy si nemyslela, že vďaka svojej kreativite bude taká slávna.

Charlene tu ukazuje, prečo by ste si mali kúpiť tento krajčírsky meter predávaný v obchode, kde pracuje. Je dobré mať istotu, že dodržiavate bezpečnú vzdialenosť, však?

Počas leta pripomínala krásy, ktoré so sebou prináša dovolenka – ležanie na pláži s dobrou knihou, klobúkom a veľkými okuliarmi.

Ste fanúšikom Star Wars? Ak áno, toto je najlepší kostým, aký existuje.

Je to úsmev, ktorý môžete vidieť na Charleninej tvári? Vyzerá rozkošne!

Chováte vtáky? Charlene má pre vás správu. Najlepšie krmivo pre vtáky je vo Walmarte.

„Je vtipná, zaslúži si zvýšenie platu,“ napísal niekto na sociálnej sieti.

Sme si 100% istí, že ktokoľvek dal na radu Charlene a kúpil si akúkoľvek položku, ktorú „reklamuje“ na tejto fotke, zažil najlepšieho Valentína vo svojom živote.

S jej zmyslom pre humor sme si istí, že Walmart ju bude zamestnávať ešte niekoľko desiatok rokov.  Kto by nechcel mať vo svojom tíme takého pozitívneho a kreatívneho človeka?

 

Zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neuveríte, čo urobila predavačka, aby podporila predaje v obchode, kde pracuje. ĽUDIA JU ZA TO MILUJÚ”