Sarenka na ceste vystrašila VODIČA. Po zastavení auta ešte nevedel, ČO BUDE NASLEDOVAŤ

Jedno ráno obyvateľ mesta Martinsburu, videl starenku, ktorá prechádzala po ceste. Najskôr sa zľakol, potom ju chcel obísť a pokračovať v ceste, ale na poslednú chvíľu sa rozhodol zistiť, či je s ňou všetko v poriadku.

Keď sa k nej priblížil, stiahol si okienko na aute a opýtal sa, či je v poriadku.

Povedala, že len ide do obchodu, ktorý sa nachádza v meste Hughesville.

„Nemohol som uveriť svojím ušiam, “ spomína si vodič „Autom sa tam dostanete za 10 minút, ale chôdzou…“

Medzitým mu žena vysvetlila, že ona sama odtiaľ pochádza, ale po smrti svojho syna sa usadila v Martinsburgu, kde nepozná nikoho.

Vodič s ňou súcitil a starenke sa ponúkol, že ju tam odvezie. Sedela v aute 10 minút a za ten čas mu porozprávala o svojom živote.

Volá sa Isabel a má 93 rokov. Je rodená Američanka a prvýkrát sa vydávala, keď mala 13 rokov. Mala 5 mužov a všetkých prežila.

„Bola ohromná rozprávačka. V jej slovách bolo toľko humoru a života!“, hovorí mladý vodič. Tak sa mu to zapáčilo, že sa rozhodol robiť jej v ten deň šoféra.

Išiel s ňou do obchodu a povedal, že počká na ňu, aby ju potom odviezol naspäť. Predstavte si jeho prekvapený výraz, keď sa Isabel vrátila do auta s jednoduchým nákupom instantnej kávy. Kvôli nej sa tam odhodlala ísť niekoľko hodín z jedného mesta do druhého.

Keď sa vrátili do mesta, stará žena sa z ničoho nič opýtala: „Viete, kde bývam?” Ukázalo sa, že si nemohla spomenúť na vlastnú adresu. Mladý vodič povedal: „Ja neviem, ale jednoducho poďme a možno si spomeniete.“

Nebol na ňu nahnevaný, aj z toho dôvodu, že mu naďalej rozprávala o svojom neuveriteľnom živote.

Isabel pracovala 12 rokov na farme, kde sa stretla s mladým mužom, ktorého milovala celý život. Bohužiaľ im nebolo súdené byť spolu. Ona bola „indiánka“ a on „biely“ a vzťahy medzi nimi boli zakázané.

Počas cesty si žena spomenula na adresu, kde býva. Keď vozidlo zastavilo pri jej dome, povedala vodičovi:

„Neviem, odkiaľ ste prišiel, ale som nesmierne vďačná, že ste tu.“ Mladík nechal starenke aj svoje telefóne číslo v prípade, že bude opäť potrebovať pomoc.

Neskôr sa o tento príbeh podelil aj na svojej sociálnej sieti kde napísal: „Podľa všetkého už asi nezavolá a nikdy viac ju neuvidím.

Ale čas strávený s ňou bol pre mňa najúžasnejším dobrodružstvom, aké som kedy zažil.

Spolu s ňou som sa vrátil späť do minulosti, do jej sveta, o ktorom som nič nevedel. Dúfam, že je v poriadku. Bola skvelá.“

Niekedy sa jednoduché riešenia situácie premenia na neuveriteľný objav.

   zdroj:nolocreo.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sarenka na ceste vystrašila VODIČA. Po zastavení auta ešte nevedel, ČO BUDE NASLEDOVAŤ”