Otec sa už nedožil svadby svojej dcéry…Všimnite si jej kyticu!

Po smrti svojho otca v roku 2015 si Cathy Olidis sľúbila, že si chce spomienku na svojho otca uctiť aj na svojej vlastnej svadbe. Muž zomrel keď mal 59 rokov na rakovinu pľúc a nedožil ani jej najočakávanejšieho momentu v živote.

„Môj otec bol skutočne rodinne založený človek. Milujúci, starostlivý, veselý a urobil všetko, len aby sme sa mali všetci dobre. Nikdy nezabudnem na matkin pohľad v nemocnici…Povedala, že nie je pripravená stať sa vdovou.

Keď vyšla na povrch jeho diagnóza, s Benettom (neskôr s mojím mužom) sme sa stretávali vyše 7 rokov. Potom ho priateľ prišiel požiadať o moju ruku priamo do nemocnice…Hoci jeho choroba ovplyvnila aj rozumové schopnosti, neváhal a dal nám požehnanie!“ – spomína si Cathy.

Len ťažko sa vyrovnávala s tým, že už ho nebude mať na svojej svadbe. Z tohto dôvodu bola na obrad pozvaná len najbližšia rodina a priatelia. Všetko tak mohlo prebiehať v uvoľnenejšej atmosfére.

Nevesta dala svojmu otcovi čestné miesto a súdiac podľa fotografií, zosnulý otec zostúpil z neba, aby sa zúčastnil svadby. Pozrite sa na lúče slnka, ktoré dopadajú na novomanželov.

Okrem toho, žena si vytvorila konfety z pohrebných kvetov, ktoré vzala z otcovho pohrebu. „Ruže boli otcovými najobľúbenejšími kvetmi. Po jeho pohrebe som si dala vysušiť lupene a uchovala som ich až do dňa našej svadby.

Sústredila som sa na tú lásku, ktorá nás všade obklopovala a nie na neprítomnosť môjho otca. Jeho láska je a bude so mnou navždy, svadbou sa nič nemení. Bol tam a všetci sme to cítili.“

Príbeh Katie Olidis sa dotkla každého z nás. Nekonečná láska k otcovi v jej srdci nikdy nezomrie a vďaka ich svadbe môžu na neho aj naďalej spomínať.

zdroj:videoboom

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec sa už nedožil svadby svojej dcéry…Všimnite si jej kyticu!”