Otec zverejnil na internete fotku svojej novonarodenej dcérky a pravdepodobne jej tak zachránil život!

Jeden otecko sa hral so svojím dievčatkom a na internete zdieľal fotku, vtipného výrazu, ktorý na neho dcérka vystrúhala.

Veľa ľudí to považovalo za roztomilé, a mnohí takisto napísali aj milí komentár. Jedna osoba napísala: „Bude rebelkou a vydá sa za chudobného chlapa bez tetovaní.“ Otec miloval vtipné poznámky svojich priateľov, až kým nenarazil na komentár, z ktorého mu tuhla krv v žilách.

 

„Sú jej oči trochu žlté? Zdá sa mi to, ale ťažko povedať, pretože celá fotka je trochu žltá. Pravdepodobne to nič nie je, ale môže to byť príznak novorodeneckej žltačky. Ak jej pokožka a oči skutočne vyzerajú trochu žlté, možno by ste si to mali dať skontrolovať. Som paranoidný detský lekár, a preto ma to znepokojuje,“ písalo sa v komentári.

Bolo to také znepokojujúce, že otec zobral svoju dcéru hneď do nemocnice. Lekár, ktorý napísal komentár, mal pravdu. Sladké bábätko malo žltačku a komentár jej pravdepodobne zachránil život.

Žltačka, stav, pri ktorom koža, očné bielko a sliznice zožltnú v dôsledku vysokej hladiny bilirubínu, žlto-oranžového žlčového pigmentu, je bežná u malých detí. Ak sa však nelieči, môže spôsobiť hepatitídu, žlčové kamene a nádory.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec zverejnil na internete fotku svojej novonarodenej dcérky a pravdepodobne jej tak zachránil život!”