PRESTAL SOM nosiť moderné oblečenie už ako 14-ročný. Obliekam sa ako v spred 200 rokov

Keď ľudia nerozumejú novinkám zo sveta technológií alebo povedia niečo, čo už ich okolie považuje za nemoderné, venujú im posmešky a tvrdia, že žijú v minulosti.

Práve takéto narážky, ktoré mnohých ľudí rozčúlia, sú pre muža zo Spojeného kráľovstva skôr komplimentom. 20-ročný Zack Pinsent sa totiž oblieka do starodávnych odevov už od svojich 14 rokov.

Keď mal 14 rokov, rozhodol sa drasticky zmeniť svoj štýl obliekania aj samotný život. Bol si vedomý toho, že moderné oblečenie nie je nič pre neho. Nosil ho dlhé roky, no nenávidel ho. Rozhodol sa teda venovať sa krajčírstvu a začať vytvárať svoje vlastné historické oblečenie.

Dnes už môže povedať, že v jeho šatníku nie sú žiadne moderné kúsky oblečenia. Ani kockované tričko či futbalový dres. Ako 13-ročný sa rozhodol slávnostne spáliť svoje posledné džínsy a od toho dňa nosí len historické oblečenie, kamkoľvek ide.

Veľa ľudí sa za ním obzerá a buď ho obdivujú alebo len nechápavo krútia hlavou. Zack si je však istý výberom oblečenia a nezaujíma ho, čo o ňom ľudia hovoria.

 

V konečnom dôsledku mu jeho oblečenie nielen že pomohlo zlepšiť sebavedomie, ale pomohlo mu aj v podnikaní. Ľudia sa zvyčajne zaujímajú o to, čo vytvára, a platia Zackovi dosť na to, aby z toho žil. Dokonca dostáva objednávky zo Spojených štátov, pričom pre týchto klientov vyrába odevy od 60. do 20. rokov 20. storočia.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “PRESTAL SOM nosiť moderné oblečenie už ako 14-ročný. Obliekam sa ako v spred 200 rokov”