Študentka si zarába na živobytie trávením času so STARŠÍMI mužmi. Má to ale dôvod…

Olivia Mišiak trávila svoju mladosť medzi stenami z jednej univerzít v Krakove, no prišiel moment, kedy si uvedomila, že to nie je nič pre ňu. Rozhodla sa teda odísť do Dánska za lepším životom. Tam sa zoznámila a začala stretávať s 54-ročným spisovateľom.

Prežili spolu množstvo príjemných chvíľ. Nový priateľ jej otvoril nové možnosti v podobe luxusu a cestovania. Po čase však v ich vzťahu nastal zvrat, kedy ju jej vyvolený obvinil z nevery a vyhodil ju z domu.

Bez peňazí a miesta na bývanie začala rozmýšľať o tom, že sa vráti naspäť domov do rodného Krakova. Nakoniec pristúpila k tomu, že si nájde prácu a poučí sa z minulosti. Od malých zamestnaní sa prepracovala k tomu najhlavnejšiemu: stretávanie a trávenie času so staršími mužmi, ktorí boli pri peniazoch.

Neponúkam sa neznámym mužom. Ponúkam svoju spoločnosť a čas. Za to si neberiem ani cent. Niekedy sa to zvrtne k intímnostiam, hoci len zriedkavo. Vo väčšine prípadov sa obídem aj bez toho,“ prezradila v jednom rozhovore pre poľskú televíziu.

Vďaka svojmu spôsobu života sa Olivia mohla opäť tešiť bezstarostnému životu, cestovaniu a tráveniu času so zaujímavými ľuďmi. Podarilo sa jej navštíviť Dubaj, Thajsko, Kambodžu či Švajčiarsko.

Peniaze mi neprinášajú šťastie. Najdôležitejšie sú zážitky a skúsenosti,“ dievča obraňuje svoje povolanie. Je presvedčená o tom, že to nie je poskytovanie sexuálnych služieb , ale len spôsob života, ktorý si sama vybrala…

Na otázku, prečo si nenašla slušnú prácu, odpovedala: „Kto by chcel pracovať ako krajčírka alebo pokladník v obchode, ak vás môžu zabezpečiť solventní muži…“

Po niekoľkých mesiacov práce na internetovej zoznamke sa opäť stretla s 54-ročným spisovateľom. Vytvorili si vzťah založený na rôznych pravidlách, ktoré nedovoľovali žiarlivosti či iným pocitom stáť v ceste pri túžbe experimentovať.

Gerontofília – sexuálna túžba k starým ľuďom, je už dlho zaznamenaným pojmom u psychológov. Ak to mladej žene prináša uspokojenie a peniaze na živobytie, nikto nemá právo na to, aby ju súdil…

zdroj:videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Študentka si zarába na živobytie trávením času so STARŠÍMI mužmi. Má to ale dôvod…”