Tento muž nemal pulz celých 45 minút! Z jeho prvých slov, hneď po prebudení vám bude tuhnúť krv v žilách!

Mnohé náboženstvá veria v existenciu duše aj po smrti. To, čo zažijeme, keď opustíme tento svet, je podľa nich dôsledkom nášho správania počas života.

Ak konáme dobro, uvidíme nebo, ak nie, čaká nás peklo. Samozrejme, nie je to niečo, o čom je každý z nás presvedčený. Pravdou je, že si nikdy nebudeme v tomto smere istí.

Existuje však veľa príbehov o ľuďoch, ktorí boli vyhlásení za mŕtvych, ale potom nadobudli vedomie a vrátili sa im pulz. Väčšina z nich opisuje umieranie rovnakým spôsobom. Podľa nich nebo skutočne existuje a je to dych vyrážajúce miesto.

Brian Miller, muž z Ohia, mal 41 rokov, keď pocítil silný tlak v hrudníku. Bol si vedomý toho, že dostane infarkt a zavolal si záchranku len pár sekúnd predtým.

Po príchode do nemocnice sa lekárom podarilo vyčistiť jeho tepnu a tak mohol nadobudnúť vedomie. Nanešťastie sa u neho vyvinula komorová fibrilácia, stav, kedy srdce nepumpuje krv do zvyšku tela.

Čo sa stalo potom, opísala jedna zo zdravotných sestier, Emily Bishop: „Nemal žiadny srdcový tep, nemal krvný tlak, nemal pulz.“

Briana vyhlásili za mŕtveho. No potom, asi o 45 minút neskôr, sa vrátil k životu.

Keď Brian hovoril o svojej skúsenosti mimo tohto sveta, povedal, že sa cítil ako v raji.

„Jediné, čo si pamätám je, že som videl svetlo a začal som k nemu kráčať,“ povedal.

Keď kráčal po ceste pokrytej kvetmi, uvidel svoju zosnulú nevlastnú matku, ktorá ho vzala za ruky a povedala: „Nie je tvoj čas, nemusíš tu byť, musíme ťa vziať späť, máš tam čo robiť.“

Stále zostáva záhadou, ako sa vrátil k životu po tom, čo jeho mozog zostal tak dlho bez kyslíka.

Viac o tomto neuveriteľnom príbehu nájdete vo videu nižšie.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento muž nemal pulz celých 45 minút! Z jeho prvých slov, hneď po prebudení vám bude tuhnúť krv v žilách!”