Žena hľadala na internete svojho priateľa potom, čo zmizol. Nakoniec zistila nepeknú pravdu…

Často počujeme, že ľudia kvôli láske sú schopní urobiť čokoľvek. Inak to nebolo ani prípade Rachel Watersovej, ktorá sa rozhodla ísť do toho naplno, keď jej priateľ Paul záhadne zmizol.

Ale, žiaľ, mladá žena sa dozvedela bolestivú pravdu.

Paul McGee pochádza z anglického Norwichu, ale po získaní magisterského titulu išiel pracovať do spoločnosti v čínskom meste Šen-čen. V tom istom meste stretol Rachel Watersovú a netrvalo dlho, kým sa do seba bláznivo zamilovali.

Rachel a Paul začali spolu chodiť a čoskoro si vyriešili spoločné bývanie. Takto to chvíľu pokračovalo, kým sa muž nevrátil do Norwichu navštíviť rodinu.

Pre Rachel bolo normálne, že jej priateľ chcel cestovať a vidieť svoju rodinu, takže nemala žiadne obavy. Muž však pár týždňov po svojom odchode prestal s partnerkou komunikovať.

Znepokojená Rachel začala zisťovať, čo sa vlastne stalo a rozhodla sa Paula hľadať. Jej priateľ sa nevrátil do Číny v plánovanom termíne a mladá žena preto myslela na najhoršie.

Žena si v zúfalstve našla facebookovú skupinu, ktorej členmi boli iba obyvatelia Norwichu. Rachel napísala správu so spoločnou fotografiou a pýtala sa, či niekto nevidel jej priateľa.

„Mám nezvyčajnú otázku. Môj priateľ Paul McGee a ja žijeme v Šen-čene v Číne. Začiatkom apríla sa vrátil domov do Norwichu, aby navštívil rodinu a verilo sa, že je späť v Číne. Nemám však o ňom žiadne správy a obávam sa, že sa mu niečo stalo. Ak by niekto o niečom vedel, kontaktujte ma.“

Mladá žena nakoniec našla informácie o Paulovi, no zrejme nie také, ako by chcela. Jeden z členov skupiny dobre poznal Rachelinho priateľa a vedel, že Paul McGee bol v skutočnosti ženatý muž a mal malé deti. „Má ženu a deti. Je mi to naozaj ľúto.“

Ukázalo sa, že Paul odcestoval do Číny, kde musel svoj vzťah so svojou skutočnou manželkou prežiť na diaľku, a keď ho zaskočila pandémia koronavírusu, nemal už žiadnu možnosť vrátiť sa do svojej krajiny.

Vtedy stretol Rachel, no nikdy jej nepovedal, že má rodinu.

Keď sa nakoniec vrátil do svojej krajiny, stretol sa so svojou ženou a rozhodol sa dať rodine ďalšiu šancu. Preto už viac neodpovedal na správy od svojej priateľky Rachel.

Mladej žene to zlomilo srdce, na druhej strane sa však zbavila muža, ktorý si neváži to, kým je.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena hľadala na internete svojho priateľa potom, čo zmizol. Nakoniec zistila nepeknú pravdu…”