Žena si myslela, že krátko po svadbe zomrie. Po zmene v jej stravovaní však nastal zázrak…

28-ročná Jessica Beanová vie, že vv živote by sme sa nikdy nemali vzdávať.  Už od detstva trpí chronickým dedičným ochorením -pľúcna forma cystickej fibrózy.

Pacientka užívala asi 40 rôznych tabletiek denne a musela zjesť najmenej 4 000 kalórií: kvôli problémom s dýchaním potrebovalo jej telo neustálu výživu. Od rodičov a blízkej rodiny však dostala najlepšiu podporu, akú mohla.

Postupom času sa však situácia zhoršovala. Lekári povedali, že jej pľúca sú funkčné len na 30 percent, a naznačili, že skôr či neskôr bude musieť podstúpiť transplantáciu oboch pľúc.

Jessicina rodina sa presťahovala bližšie k veľkým nemocniciam, v prípade potreby. Jej zdravotný stav pacienta sa každým dňom zhoršoval až natoľko, že sa z nej stal ležiaci pacient.

Jessica už pomaly strácala nádej a myslela si, že čoskoro zomrie. Preto sa po porade s priateľom rozhodli pre svadobný obrad. Žena sa zaoberala organizáciou svadobnej oslavy bez toho, aby vstala z nemocničného lôžka, a ponorila sa do každého detailu. Vždy si myslela, že táto oslava bude posledná v jej živote.

Potom sa stalo niečo, čo zmenilo celú jej budúcnosť. Dal sa s ňou do reči otec ich svadobného fotografa, ktorý svojho času sám muž odmietol konzumovať cukor a tým sa zbavil vážnych zdravotných problémov. Po zamyslení sa Jessica rozhodla, že nemá čo stratiť a súhlasila s vylúčením cukru zo svojho jedálnička.

S novým stravovaním pocítila výraznú úľavu. Nad hlavou jej už nevisela hrozba bezprostrednej smrti. A lekári jej dokonca ponúkli, aby podstúpila liečbu experimentálnym liekom. Skúsenosti lekárov sa skončili neskutočným úspechom a Jessica už je mimo ohrozenia života.

Samozrejme, cystická fibróza sa nedá len tak poraziť. Choroba ju stále prenasleduje, no teraz má aspoň silu s ňou bojovať a dosahuje nemalé úspechy.

Verí, že len vďaka odmietaniu cukru sa jej podarilo prekonať krízu. Teraz odporúča všetkým svojim známym, ktorí trpia ochoreniami, aby nasledovali jej príklad.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena si myslela, že krátko po svadbe zomrie. Po zmene v jej stravovaní však nastal zázrak…”