back to top
nedeľa, 21 apríla, 2024

Žena si myslela, že krátko po svadbe zomrie. Po zmene v jej stravovaní však nastal zázrak…

28-ročná Jessica Beanová vie, že vv živote by sme sa nikdy nemali vzdávať.  Už od detstva trpí chronickým dedičným ochorením -pľúcna forma cystickej fibrózy.

https://www.instagram.com/p/BQEY5YsD8J0/?utm_source=ig_embed&ig_rid=2f100a32-e5db-44c7-8837-43bc3fa54ecb

Pacientka užívala asi 40 rôznych tabletiek denne a musela zjesť najmenej 4 000 kalórií: kvôli problémom s dýchaním potrebovalo jej telo neustálu výživu. Od rodičov a blízkej rodiny však dostala najlepšiu podporu, akú mohla.

Postupom času sa však situácia zhoršovala. Lekári povedali, že jej pľúca sú funkčné len na 30 percent, a naznačili, že skôr či neskôr bude musieť podstúpiť transplantáciu oboch pľúc.

https://www.instagram.com/p/BDCLzSeFSMt/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3b86a413-e515-4b3c-9543-93c11f006e03

Jessicina rodina sa presťahovala bližšie k veľkým nemocniciam, v prípade potreby. Jej zdravotný stav pacienta sa každým dňom zhoršoval až natoľko, že sa z nej stal ležiaci pacient.

Jessica už pomaly strácala nádej a myslela si, že čoskoro zomrie. Preto sa po porade s priateľom rozhodli pre svadobný obrad. Žena sa zaoberala organizáciou svadobnej oslavy bez toho, aby vstala z nemocničného lôžka, a ponorila sa do každého detailu. Vždy si myslela, že táto oslava bude posledná v jej živote.

https://www.instagram.com/p/BQ1iDBDlY9K/?utm_source=ig_embed&ig_rid=d2860d8e-03a6-4fb6-9b28-9f4cc7a8dde6

Potom sa stalo niečo, čo zmenilo celú jej budúcnosť. Dal sa s ňou do reči otec ich svadobného fotografa, ktorý svojho času sám muž odmietol konzumovať cukor a tým sa zbavil vážnych zdravotných problémov. Po zamyslení sa Jessica rozhodla, že nemá čo stratiť a súhlasila s vylúčením cukru zo svojho jedálnička.

S novým stravovaním pocítila výraznú úľavu. Nad hlavou jej už nevisela hrozba bezprostrednej smrti. A lekári jej dokonca ponúkli, aby podstúpila liečbu experimentálnym liekom. Skúsenosti lekárov sa skončili neskutočným úspechom a Jessica už je mimo ohrozenia života.

https://www.instagram.com/p/BZI7oLylSdQ/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c165b1ab-56e2-4198-b281-fffb8b96ef93

Samozrejme, cystická fibróza sa nedá len tak poraziť. Choroba ju stále prenasleduje, no teraz má aspoň silu s ňou bojovať a dosahuje nemalé úspechy.

Verí, že len vďaka odmietaniu cukru sa jej podarilo prekonať krízu. Teraz odporúča všetkým svojim známym, ktorí trpia ochoreniami, aby nasledovali jej príklad.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Newsletter

spot_img

Prečítaj si

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom...

Orechové listy sú liečivým zázrakom prírody – môžete nimi vyliečiť až 15 vážnych ochorení

Asi väčšina ľudí pozná prospešné vlastnosti vlašských orechov, ale...
spot_imgspot_img

Prežil klinickú smrť a opísal, čo videl v posmrtnom živote – „Ako keby som bol v ríši duchov“

Článok o zážitku Kevina Hilla na prahu smrti a jeho návrate do života sa stal populárnym v britskej tlači. Hill, ktorý trpí vzácnou a...

Svetové predčasne narodené dieťa prekonalo 0% šancu na prežitie a tento rok oslávilo svoje tretie narodeniny.

Vtedy ste to ešte nevedeli, ale 6. júna 2020 sa Beth Hutchinsonová zapísala do histórie tým, že porodila predčasne narodené dieťa na svete. Táto novopečená...

Vtip Dňa: Neuveriteľná Odpoveď Od Slovenského Študenta

Odpoveď študenta bola tak “hlboká”, že ju profesor prostredníctvom internetu zdieľal so svojimi kolegami a tak sa mohla dostať až k nám. Otázku položili...
Verified by MonsterInsights