Žena si uchovávala fotografiu svojej záchrankyne neuveriteľných 38 rokov. POTOM SA stalo niečo, čo nečakl nikto

Keď mala Amanda len 3 mesiace, stala sa hrozná tragédia. Jedného dňa rodičia začuli prenikavý krik: ich dcéra, ktorá mala spať, sa zvalila z pohovky a spadla na parný zvlhčovač vzduchu.

Nešťastné dieťa utrpelo popáleniny tretieho stupňa a okamžite ho previezli do nemocnice. Bábätko malo to šťastie, že sa dostalo do rúk veľmi citlivej sestričky. Zamestnankyňa nemocnice sa k nej správala ako k vlastnej a urobila pre ňu všetko, čo sa dalo.

Žiaľ, Amanda po prepustení z nemocnice nemala kontakt na sestričku, ale len dojemné fotky. Dala si sľub, že si ju nájde a osobne jej poďakujte za starostlivosť.

V škole bolo dievča vystavovaná zlému správaniu spolužiakov kvôli poškodenej pokožke. Zakaždým, keď prišla domov, plakalo a zvieralo fotky so sestričkou: Amandinou jedinou útechou boli obrázky z nemocnice.

Keď vyrástla, podstúpil plastickú operáciu, aby skryla svoje jazvy. Zdalo sa, že by na nehodu mohla zabudnúť, no spomienka na starostlivú zdravotnú sestru zostala v jej srdci.

Až o 38 rokov neskôr sa jej podarilo skontaktovať sa s neznámou sestričkou. Volala sa Susan Bergerová a skontaktovali sa pomocou Facebooku.

Dohodli sa, že sa stretnú na tom istom nemocničnom oddelení, kde sa Sue Bergerová kedysi starala o dievčatko s popáleninami. Amanda vzala so sebou plagáty vytvorené z tých istých fotografií. Amanda a Sue nedokázali zadržať slzy, keď sa stretli.

„Presne si pamätám na ten okamih,“ povedala Sue na stretnutí. „Deti po operácii zvyčajne plačú alebo spia, ale Amanda bola veľmi pokojná a dôverovala mi, hoci mala bolesti.“ Kiežby mala každá nemocnica takých citlivých a milujúcich zamestnancov!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena si uchovávala fotografiu svojej záchrankyne neuveriteľných 38 rokov. POTOM SA stalo niečo, čo nečakl nikto”