pondelok, 24 júna, 2024

8 detí, ktorých zverstvá vydesili aj skúsených sudcov… CELÝ SVET NIMI POHŔDA

Často sa hovorí, že deti sú čisté a nevinné stvorenia. Len vďaka skazenému vplyvu druhých nakoniec do týchto nepoškvrnených duší prenikne krutosť a lži. Ponúkame vám niekoľko prípadov, kedy nesprávna výchova rodičov ovplyvnila deti až natoľko, že sa z nich stali malí vrahovia…

Pred niekoľkými rokmi bolo mestečko Broken Arrow v americkom štáte Oklahoma šokované obludným zločinom.

19-ročný Robert Beaver, ktorý si vzal za spolupáchateľa 17-ročného brata Michaela, zinscenoval vo svojom dome skutočný masaker.

Zabili pri ňom vlastných rodičov, dvoch bračekov a 5-ročnú sestru.

Polícia bola zhrozená neuveriteľnou brutalitou. Chlapci zabili svojich príbuzných nožmi a sekerami a obetiam zasadili veľa rán.

Prežiť sa podarilo iba 13-ročnej Krystal, ktorá privolala záchranárov, a 2-ročnému bábätku, ku ktorému sa vrahovia jednoducho nedostali.

Hovorí sa, že Robert jednoducho blúznil o sériovom vrahovi a sníval o tom, že si týmto spôsobom získa slávu, a jeho brat ho nasledoval. Susedia hovorili, že chlapci boli vždy zvláštni, ale rodičia, ktorí sa nechceli obrátiť na špecialistov, problém jednoducho tutlali.

Keď 2. februára 1996 spolužiaci videli nemotorného Barryho Lukatisa v kostýme kovboja, chlapec sa im zdal veľmi vtipný. Tínedžeri nevedeli, že rovesník zobral jeho otcovi z domu zbraň a dve pištole.

Barry zastrelil dvoch spolužiakov a učiteľa algebry a zvyšok vzal ako rukojemníkov. Našťastie, po začatí rozhovorov s učiteľmi, Lukatis poľavil v ostražitosti.

Jeden z učiteľov, ktorý dobrovoľne nahradil rukojemníkov, tínedžera zrazil na zem a vytrhol mu zbraň. Neskôr, už počas súdneho procesu, sa ukázalo, že Barry trpel mnohými duševnými chorobami a jeho matka, s ktorou chlapec zostal po rozvode svojich rodičov, dokonca plánovala spáchať samovraždu a odviesť svojho syna na druhý svet. Teraz Lukatis zostane navždy za mrežami.

14-ročný Josh Phillips brutálne zasiahol proti susedovej dcére, 8-ročnej Maddie Clifton. Pri hraní bejzbalu s dievčaťom ju chlapík omylom trafil loptičkou do oka.

Keď sa rozplakala, prepadol hystérii, vtiahol dievča do svojho domu, uškrtil ju telefónnym drôtom a pre istotu niekoľkokrát bodol. Následne mŕtvolu schoval pod posteľ. Len o týždeň neskôr matka zacítila z postele svojho syna strašný zápach a medzitým všetci hľadali Maddie …

Ako sa neskôr ukázalo, Joshov otec, obrovský a mimoriadne zúrivý muž, bol domácim tyranom, svojich príbuzných všemožne šikanoval a nepohrdol ani fyzickým útokom. Chlapec mal prísny zákaz vychádzať z domu v neprítomnosti svojho otca, a keď sa Maddie rozplakala, Josh vedel, že jeho otec alkoholik ho zmláti. Tínedžer bol pripravený ju zabiť, len aby sa ochránil pred hnevom svojho otca!

Britovi Grahamovi Frederickovi Youngovi zomrela matka, keď mal tri roky. O dieťa sa starala otcova sestra a neskôr, keď sa otec znova oženil a vzal k sebe svojho syna, sa Graham veľmi obával rozlúčky so svojou tetou. Chémia sa pre neho stala akýmsi útočiskom. Darčeková sada chemikálií k jeho 11. narodeninám ho podnietila začať experimentovať s jedmi.

Graham pri testovaní smrtiacich zmesí na žabách a myšiach si čoskoro uvedomil, že otrávenie ľudí nie je o nič menej zábavné. Po otestovaní jedu na kamarátovi zo školy, ktorý napriek tomu prežil, sa Graham neskôr vysporiadal so svojou nevlastnou matkou podobným spôsobom. Otravu zadržali až o niekoľko rokov neskôr, keď sa obeťou bývalého vynikajúceho študenta stali dvaja kolegovia v práci. Grahamovmu otcovi sa zázračne podarilo prežiť…

12-ročný Christian Fernandez, bol súdený za vraždu vlastného 2-ročného brata. Susana, matka chlapcov, nechala mladšie dieťa v opatere staršieho, pričom ona sama podnikala. Ženu nepresvedčilo ani to, že Christian už raz zlomil dieťaťu nohu! Teraz malý chlapec, nahnevaný, udrel hlavu svojho brata o policu s knihami, po čom dieťa stratilo vedomie.

Susana, ktorá sa vrátila domov, Christiana iba pokarhala,  mladšiemu synovi vymenila plienku, utrela krv a dala mu na hlavu ľad. Len o štyri hodiny neskôr, keď sa dieťa neprebudilo, ho matka odviezla do nemocnice. Policajné vyšetrovanie ukázalo, že kým chlapec umieral, žena v tichosti nakupovala na internete!

12-ročná Jasmine Richardsonová vyzerala na prvý pohľad ako milé dievčatko. Sudcovia len ťažko uverili, že mladistvá delikventka chladnokrvne zabila svojich rodičov a mladšieho brata. Jej priateľ, 22-ročný Jeremy Steinke, jej pomohol spáchať tento ohavný zločin.

Svojho priateľa naša cez internet, kde sa prezentovala ako 15-ročná. Rodičia, samozrejme, boli proti vzťahu ich dcéry s nesympatickým a strašidelným chlapom. Potom sa dievča, ktoré bolo zamilované až po uši, bez váhania rozhodlo zbaviť sa prekážok. Súd dal Jasmine 10 rokov väzenia – maximálny trest v Kanade.

11-ročného Jordana Browna obvinili z dvojnásobnej vraždy. Chlapec vzal zbraň, ktorú mu dal jeho otec, a zastrelil mužovu nevestu zozadu do hlavy, ktorá bola v čase smrti v ôsmom mesiaci tehotenstva. Podľa všetkých zákonov musel mladistvý delikvent ísť do väzenia do konca svojho života. Otec sa však chlapca zastal!

Muž si získal podporu verejnosti a napadol rozhodnutie súdu. Podľa otca Jordana dieťa jednoducho nerozumelo tomu, čo robí, a dôvodom jeho činu bola žiarlivosť. Niektorí ľudia, ktorí sa zoznámili so situáciou, dokonca tvrdia, že na vine je v prvom rade otec!

11-ročné japonské dievča Natsumi Suji otravovala spolužiačka. Nestabilná psychika dieťaťa nemohla vydržať šikanovanie a dievča sa rozhodlo pomstiť. Počas obeda v školskej jedálni dieťa zabilo svoju rovesníčku bodnutím papierovým nožom!

Hrozný incident vyvolal v spoločnosti značný ohlas. Záujem verejnosti o tento prípad podporila skutočnosť, že meno páchateľa úrady tajili. Až keď sa Natsumi stala dospelou, ľudia sa dozvedeli podrobnosti o tom, čo sa stalo. Hovorí sa, že rodičia jednoducho nevenovali pozornosť duševnej chorobe svojej dcéry …

Vo väčšine príbehov opísaných vyššie je choré dieťa, ktoré je ignorované alebo šikanované príbuznými. Ľahostajnosť a krutosť rodičov je to, čo deti najčastejšie nenapraviteľne mení k horšiemu.

A čo si o tom myslíte vy? Podeľte sa o svoj názor v komentároch!

 

zdroj

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

V oceáne je diera, ktorá nemá dno: čo sa o nej vie?

Modrá diera Taam Ja s priemerom 150 metrov pri...

Aký je výsledok tohto príkladu pre deti? Dospelí ľudia, ale nevenujú pozornosť jednej veci

Matematická hádanka, ktorá rozbúrila mysle používateľov internetu na celom...

Táto mladá žena si zakryla všetky tetovania a reakcia jej mamy je dojímavá

Ako by vyzerala táto 26-ročná žena, keby nemala všetky...

Cítite sa sledovaní, keď ste sami? Príbuzní zosnulého vám chcú poslať správu

Mali ste niekedy pocit, že vás niekto sleduje, hoci...

Prečítaj si aj

V oceáne je diera, ktorá nemá dno: čo sa o nej vie?

Modrá diera Taam Ja s priemerom 150 metrov pri...

Aký je výsledok tohto príkladu pre deti? Dospelí ľudia, ale nevenujú pozornosť jednej veci

Matematická hádanka, ktorá rozbúrila mysle používateľov internetu na celom...

Táto mladá žena si zakryla všetky tetovania a reakcia jej mamy je dojímavá

Ako by vyzerala táto 26-ročná žena, keby nemala všetky...

Cítite sa sledovaní, keď ste sami? Príbuzní zosnulého vám chcú poslať správu

Mali ste niekedy pocit, že vás niekto sleduje, hoci...

Nezlomní majitelia: Rodina odmietla 30 Miliónov od developérov a bráni svoj DOM pred výstavbou

Majiteľom pozemku v Austrálii, ktorý chcú developeri predať až...

V oceáne je diera, ktorá nemá dno: čo sa o nej vie?

Modrá diera Taam Ja s priemerom 150 metrov pri juhovýchodnom pobreží Mexika vyzerá zhora ako dúhovka obklopujúca azúrové dno oceánu.Táto nepreniknuteľná diera je ukrytá...

Aký je výsledok tohto príkladu pre deti? Dospelí ľudia, ale nevenujú pozornosť jednej veci

Matematická hádanka, ktorá rozbúrila mysle používateľov internetu na celom svete, sa na prvý pohľad môže zdať ako jednoduchá operácia.Jej zdanlivá jednoduchosť však skrýva tajomstvo,...

Táto mladá žena si zakryla všetky tetovania a reakcia jej mamy je dojímavá

Ako by vyzerala táto 26-ročná žena, keby nemala všetky tetovania? To sa jeden deň snažila zistiť relácia, aby zistila, ako by reagovala jej matka.Amber...
Verified by MonsterInsights