Chudobná žena prišla do obchodu s prosbou k majiteľovi! Ten netušil, že sa stane svedkom zázraku!

Žena oblečená v jednoduchom oblečení a so smútkom v očiach vošla do istého supermarketu. Bola zmätená a vyzeralo to, že prežíva ťažké chvíle. Po nejakom čase nabrala odvahu a oslovila majiteľa a požiadala ho o jedlo. 

Vysvetlila, že jej manžel je chorý a ona má sedem detí, ktoré musí živiť.

Spýtala sa, či by jej mohli dať nejaké jedlo, za ktoré by mohla zaplatiť o nejaký čas neskôr. Majiteľ nebol spokojný s požiadavkou a požiadal ju, aby opustila miesto.

Keďže však nevidela východisko zo svojej situácie, začala prosiť o to, aby mohla zaplatiť, keď dostane peniaze.

Majiteľ nepočúval a povedal, že nemôže pomôcť.

foto: boreddaddy

Zákazník, ktorý počúval rozhovor, sa rozhodol zakročiť a zaplatiť za položky, ktoré mala uvedené na papieri, ktorý držala v ruke.

Majiteľ súhlasil, no mal podmienku. Povedal žene, aby položila papier na jednu stranu váhy, a povedal jej, že jej dá všetky predmety, ktoré sú ľahšie ako papier, pričom samozrejme očakával, že jej nedá nič.

Ale práve vo chvíli, keď priložila papier, váha klesla. Vyzeralo to, akoby na váhu položila ťažký kameň, nie ľahký kus papiera. Majiteľ potom položil nejaké jedlo na druhú časť váhy, ale váha, na ktorej bol papier, sa nezdvihla.

Myslel si, že sa ho žena snaží oklamať, a tak sa jej spýtal, aké veci má na zozname. Vtedy žena vzala papierik a podala ho majiteľovi. Nebol to nákupný zoznam, bola to modlitba, ktorá znela: „Pán pozná moje potreby, nechávam túto situáciu v Jeho rukách.“

Majiteľ si potom uvedomil, že viera ženy v Boha bola taká obrovská, že urobil zázrak.

Zdrvený majiteľ dal žene dostatok jedla, aby uživila svoju rodinu.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Chudobná žena prišla do obchodu s prosbou k majiteľovi! Ten netušil, že sa stane svedkom zázraku!”