Fotografka upravila predsvadobné fotografie snímky tejto dvojice. Teraz ju chcú žalovať!

Budúci manželia John Kistler a Katie Lipoldová si pred zasnúbením kúpili svadobný balíček za 600 dolárov, ktorý zahŕňal aj fotenie. A hoci dvojica netúžila po fotení, peniaze už boli odovzdané.

Dvojici aj fotografke sa proces fotenia páčil. Rozprávali sa spolu, žartovali, smiali sa a rozprávali si príbehy.

Za dve hodiny boli všetky zábery natočené, no keď Katie dostala hotový fotoalbum, jej rozhorčenie nemalo hraníc.

Faktom je, že len štvrtina zo 110 fotografií sa žene skutočne páčila.

Na niektorých bolo problém osvetlenie, iné boli natočené pod zvláštnym uhlom, no práve tento záber dvojicu zmiatol najviac.

Fotografka Linda Silvestri si dovolila upraviť fotografie, kde pózujúci párik „odľahčila“. Kathy to brala ako urážku na ich hmotnosť a nevie pochopiť, prečo to fotografka neakceptovala.

John a Katie požadovali vrátenie 150 dolárov za nekvalitnú prácu, no fotografka odmietla peniaze vrátiť. Linda jej pripomenula, že zmluvu mohli vypovedať aj vopred, no ona sama peniaze za strávený čas dať nemieni.

Fotografka navyše zverejnila na Facebooku príspevok, v ktorom viní zákazníkov. Linda sa sťažuje, že práve kvôli takýmto klientom berie čoraz menej zákaziek. Chcela to najlepšie, ale nakoniec sa dočkala len kritiky a nespokojnosti.

Po čase sa fotografka ospravedlnila za upravené fotografie. „Nezaplatila som 150 dolárov za to, aby ma na stránke zosmiešnili,“ povedala Katie.

Ktorá z týchto dvoch strán podľa vás urobila správnu vec? Zákazníci ohodnotili prácu fotografa 2 hviezdičkami z 5 a Linda varovala ostatných expertov na fotografovanie pred svojvoľnosťou Johna a Katie.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Fotografka upravila predsvadobné fotografie snímky tejto dvojice. Teraz ju chcú žalovať!”