Futbalista Cristiano Ronaldo a jeho priateľka zaplatili chlapcovi liečbu rakoviny. Jeho rodina bola šťastím bez seba

Hovorí sa, že najťažšia vec, ktorou si človek v živote prejde, je rozlúčiť sa s jedným zo svojich detí. Jednoducho to nie je súčasťou prirodzeného kolobehu.

Všetci berieme ako samozrejmosť, že naše deti tu budú s nami po celý náš život: že ich budeme sledovať, ako rastú, dospievajú a rozvíjajú svoj vlastný život, a že sa na ne budeme môcť spoľahnúť, keď pôjde do tuhého.

Je ťažké počuť, že sa deti ocitnú v situáciách, keď musia bojovať o život s chorobou.

https://www.instagram.com/p/CH_Ebdmgt9x/

Jediná pozitívna vec na týchto situáciách je, že vzhľadom na to, aké sú hrozné, majú tendenciu inšpirovať ľudí, aby zo seba dostali to najlepšie. Niečo podobné sa stalo v prípade Tomasa, portugalského chlapca trpiaceho rakovinou, ktorý dostal pomoc od najväčšej futbalovej hviezdy svojej krajiny – Cristiana Ronalda.

                                                                                         instagram

Vďaka futbalistovi a jeho žene dostal Tomas možnosť podstúpiť drahú liečbu.

„Ďakujeme za vašu pomoc, solidaritu a veľké srdce. Nekonečná vďaka za to, že ste nám pomohli dostať Tomasa k liečbe.“

https://www.instagram.com/p/CY3qfDTMDjS/

Najnovší príspevok na Instagrame  naznačil, že sedemročný chlapec bol na ceste do nemocnice v Barcelone na novú fázu liečby. Tomas s chorobou bojuje už nejaký ten piatok, takže každá pomoc, ktorú dostane, je veľmi vítaná.

 Či je alebo nie je Cristiano Ronaldo najlepším futbalistom na svete, sú otázky, ktoré sa stávajú zbytočnými, keď vidíme dôkazy, že je to niekto, kto nebude váhať využiť svoje obrovské bohatstvo na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú.

https://www.instagram.com/p/CfKSMmRLbYp/

Napokon, niekedy musíme ľudí posudzovať podľa toho, čo robia (alebo nerobia) so zdrojmi, ktoré získajú s príchodom úspechu. V tomto zmysle môže s istotou povedať, že Cristiano zožal veľký úspech.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Futbalista Cristiano Ronaldo a jeho priateľka zaplatili chlapcovi liečbu rakoviny. Jeho rodina bola šťastím bez seba”