Herec Adam Sandler prejavuje pokoru pri každej návšteve reštaurácie. Nečaká žiadne špeciálne zaobchádzanie obsluhy

Sú celebrity, ktoré nemusia navštevovať drahé reštaurácie, jazdiť na luxusných autách či lietať súkromnými lietadlami. Sú to akési stigmy, ktoré si o nich a ich životoch vytvorili samotní ľudia.

Pravdou je, že mnohí z nich nakupujú v malých, nezávislých obchodoch, prechádzajú sa po ulici, nosia tepláky a jedia v miestnych reštauráciách.

Adam Sandler je vynikajúcim príkladom tohto typu filmových hviezd, pretože pri mnohých príležitostiach ho bolo možné vidieť, ako sa správa „prirodzene“, keď ide po ulici a najmä keď sa ide najesť.

Mnoho užívateľov sociálnych sietí malo možnosť zdieľať fotografie tohto herca a všetci zdieľajú názor, že aj napriek svojej sláve sa pevne stojí nohami na zemi.

Od príbehu o čašníčke, ktorá Adamovi povedala, že bude čakať 30 minút na stôl, sa herec pri mnohých ďalších príležitostiach správal s pokorou, dodržiaval pravidlá ako ktokoľvek iný a nikdy sa neuchýlil ku klasickému „Neviete kto Som?“

Mnohí preto oceňujú pokoru herca. „Skutočnosť, že mohol povedať… ,Som Adam Sandler‘ a neurobil to, je úžasná, väčšina celebrít by využila svoj status, aby sa dostali tam, kam chcú.“

Iná používateľka sociálnej sieti dokonca uviedla, že herec žije v jej susedstve a často sa stravuje v miestnych reštauráciách ako ktokoľvek iný: „Stojí nohami pevne na zemi,“ napísali.

Jeho obrovský úspech neovplyvnil jeho osobnosť a dokazuje to zakaždým, keď vyjde zo svojho domu. Pozrite sa na niekoľko fotografií Adama Sandlera na verejnosti:

Pózoval s množstvom zamestnancov reštaurácií.

Nemal problém ani s odstupom počas koronavírusu.

Raňajky v miestnej reštaurácii.

Vždy si nájde čas, aby sa so všetkými vyfotil

Na tejto fotografii sa vybral najesť do reštaurácie hneď pri diaľnici. Žiadna celebrita sa tam predtým nikdy nevybrala jesť.

Vo fastfoode so svojou dcérou a jej priateľmi.

Úplne obyčajný chlap.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Herec Adam Sandler prejavuje pokoru pri každej návšteve reštaurácie. Nečaká žiadne špeciálne zaobchádzanie obsluhy”