Kamionista ukázal, ako býva v kamióne. Nikto mu neveril, aký luxus tam má. Sprcha bola len začiatok

Mnohí vodiči, ktorí jazdia na obrovských kamiónoch tam a späť, často trávia viac času na cestách ako doma. Postupne si tak zvyknú nosiť so sebou všetko potrebné.

Avšak v stiesnenej kabíne nákladného auta je oveľa menej miesta ako v kajute námorníka!

Našťastie pre vodičov, ktorí milujú pohodlie, sa našli ľudia, ktorí si užívajú nápad „mobilného domu“. Výsledok príjemne prekvapí každého kamionistu!

Auto kamionistu je pripravené vyraziť na cestu a len málokto vie, že vo vnútri sa skrýva skutočný palác na kolesách!

Môžete zabudnúť na týždne náročných ciest prenocovaných v úzkej kabínke. V kamióne bolo miesto pre pohodlnú spálňu a pre modernú kuchyňu s celým radom užitočných vecí!

Stavíme sa, že cestovať v takomto kamióne je potešením!

Takáto miestnosť nevyzerá ako typický, „sparťanský“ obytný priestor kamionistu. Samozrejme, mladá rodinka by sa tam trochu tlačila, ale pre osamelého vodiča to bolo tak akurát!

Šikovní dizajnéri nezabudli ani na mimoriadne kompaktnú kúpeľňu, ktorá však zaručene pokryje všetky potreby človeka za volantom.

Nemohla chýbať ani sprcha – o takom niečom môžete len snívať!

Nižšie sa môžete bližšie pozrieť na tento zhmotnený sen nejedného kamionistu.

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kamionista ukázal, ako býva v kamióne. Nikto mu neveril, aký luxus tam má. Sprcha bola len začiatok”