Keanu Reeves neobjíma ženy, ktoré sa s ním fotia? Aký ma na to dôvod?

54-ročný Keanu Reeves si už dávno získal reputáciu hlavného dobráka a hollywoodskeho gentlemana. Fanúšikovia a ľudia v jeho blízkosti hovoria o ňom ako o slušnom, zdvorilom človeku, ktorý sa vždy drží nohami na zemi.

Herec je k svojim fanúšikom vždy priateľský, nemá problém ponúknuť pomoc cudzincom či dokonca uvoľniť miesto ženám v metre.

Fan fails to take a selfie, but Keanu is kind enough to give her a second chance from KeanuBeingAwesome

 

Okrem toho, herec daruje milióny na charitu a delí sa o svoje honoráre so svojimi kolegami na pľaci.

Keanu sa teší, že sa môže fotografovať so svojimi fanúšikmi, a takmer na každej z týchto fotografií je jeden malý detail, akýsi druh tradície, ktorú sa herec neodvažuje porušiť. Na žiadnej fotografii si nedovolí dotknúť sa neznámych ľudí a jeho ruky zvyčajne „zamrznú“ vo vzduchu za chrbtom žien.

Dokonca aj v prípade jeho hviezdnych kolegýň sa nesnaží objať ich pás.

Prečo si herec neustále udržuje tento podivný odstup a nedotýka sa žiadnej ženy? Podľa jednej z teórií, Keanu jednoducho rešpektuje osobný priestor iných ľudí a preto sa neodváži pristúpiť k fyzickému kontaktu. Je tiež možné, že týmto spôsobom sa snaží vyhnúť prípadným obvineniam z obťažovania.

Keď si hercovi fanúšikovia začnú myslieť, že ho už nie je možné milovať a rešpektovať ešte viac, dá im na to nový dôvod!

 

Súhlasíte s tým, že tento zvyk hviezdy Matrixu je spôsobený rešpektom k ženám? Podeľte sa o svoj názor v komentároch na Facebooku!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keanu Reeves neobjíma ženy, ktoré sa s ním fotia? Aký ma na to dôvod?”