Lekári boli šokovaní tým, čo objavili za uchom tohto chlapca!

Matka menom Stephanie zdieľa príbeh svojho syna, aby varovala ostatných rodičov pred nebezpečenstvom kliešťov. Tieto malé chrobáčiky sajúce krv, šíria choroby ako lymská borelióza a škvrnitá horúčka Rocky Mountains.

Môžu tiež spôsobiť alergické reakcie, bolesť a opuch, pocit pálenia, pľuzgiere a dýchavičnosť.

Stephanie začala svoj príbeh tým, že jej syn Collin išiel  spokojne spať. Je to veselý mladý chlapec, ktorý miluje behanie a hranie najrôznejších hier. Na druhý deň ráno, keď však vošla do jeho izby, pripomínal úplne iného človeka. Nepohol sa a len na ňu hľadel.
foto: facebook
V tej chvíli spanikárila a zavolala manželovi Dillonovi. Collina urýchlene previezli do najbližšej nemocnice. Bol paralyzovaný a nikto nevedel, čo k takémuto niečomu viedlo. Keďže Collin nemohol jesť ani piť a jeho hladina kyslíka neustále klesala, previezli ho do väčšej nemocnice.
Lekári vykonali množstvo testov, kým konečne odhalili príčinu. Chlapca uhryzol kliešť, ktorý mu cical krv. Ak by prišli neskôr, mohol utrpieť zástavu srdca.
foto: facebook
Keď vybrali kliešť, Collin sa vrátil do normálu. Lekári zistili, že paralýzu spôsobili sliny ploštice.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekári boli šokovaní tým, čo objavili za uchom tohto chlapca!”