Malého chlapca prišlo do školy odprevadiť 24 policajtov! Podstata tohto gesta vám zlomí srdcia!

Strata rodiča môže byť pre dieťa zničujúca, najmä keď je ešte veľmi malé a nedokáže pochopiť, prečo ich mama alebo otec už nie sú nablízku.

Kolegovia policajta Justina Scherlana, ktorý prišiel o život kvôli zraneniu, ktoré utrpel počas služby, sa však rozhodli pozostalým spríjemniť ťažké chvíle.

Keďže kolega odišiel z tohto sveta príliš skoro a jeho štyri deti zostali bez otca, viac ako dva tucty policajtov z policajného oddelenia Amarillo v Texase sa rozhodli zastúpiť Justina a deti odprevadiť do školy namiesto neho.

Ani deti, ani ich mama Jessica o veľkom prekvapení netušili.

Prekvapenie  bolo ešte o niečo vzrušujúcejšie pre malého Jacksona, ktorý nastúpil do prvej triedy. Bol to jeho vôbec prvý deň v škole a znamenalo to pre neho veľmi veľa.

Policajt Jeb Hilton sa pre TODAY podelil o to, že „v ten deň nikto nevedel kontrolovať svoje emócie“.

Dodal, že „bol to jednoducho jeden z tých momentov, ktoré vás skutočne chytia za srdce, plus skutočnosť, že rodina bola prekvapená, keď nás tam všetkých videla.“

Keď prišiel do školy, sladký Jackson si našiel čas, aby poďakoval každému z policajtov a objal ich.

Policajt Hilton povedal: „Bol to Jacksonov úplne prvý deň v škole, takže sme naozaj chceli byť pri ňom a podporiť ho.“

Bol to jasný odkaz, že títo dôstojníci tu vždy budú pre rodinu Scherlanovcov.

„V práci spolu trávime veľa času a prechádzame mnohými zložitými situáciami. Považujeme sa za rodinu a absolútne sme chceli zasiahnuť a ukázať im, že o nich bude postarané,“ povedal dôstojník Hilton.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Malého chlapca prišlo do školy odprevadiť 24 policajtov! Podstata tohto gesta vám zlomí srdcia!”