Manželke odťal dlane, lebo ju chcel potrestať. Nahlásil sa na polícií.

Svojej žene odsekol ruky aby sa jej pomstil. Stratil nielen manželku ale aj svojich synov. Skutok, ktorý spáchal mal za následok stratu rodičovských práv. Nie je sa čomu čudovať.

Zatiahol manželku do lesa a odťal jej ruky.

V decembri 2018 Rus Dimitri Graczew zatiahol svoju ženu Margaritu Szeikinu do lesa. Keď boli na mieste, zviazal ju, odťal jej prsty a potom aj celé zápästia sekerou.

O chvíľu na to jej kázal nastúpiť si do auta a odviezol ju do nemocnice, nahlásil skutok polícií a ku všetkému sa priznal. Ako dôkaz svojho činu priniesol policajtom dlane svojej manželky Margarity.

Jej život už nikdy nebude taký ako predtým

Časti končatín odviezli policajti do nemocnice, kde sa nachádzala zranená žena. Špecialistom sa podarilo prišiť žene ľavú dlaň, v ktorej časom opäť získala cit. Pravú nahradila protéza.

Stále bojujem s gombíkmi a šnúrkami, ale nad zipsami sa mi podarilo zvíťaziť. – okomentovala svoj stav Margarita

Prečo to urobil?

Dimitri sa cítil svojou manželkou zradený. Žena vedela, že Dimitri sa správa agresívne. Bála sa ho, nakoľko neraz na ňu zodvihol ruku. Nahlásila ho na polícii.

Tá nereagovala na oznámenia bezradnej ženy. V dôsledku toho požiadala Margarita o rozvod. To rozhnevalo Dimitria, ktorého prepadol amok a rozhodol sa svojej žene pomstiť. Vtedy zažila obrovské peklo.

Vyšetrenia ukázali, že muž si svoj čin plne uvedomoval. Najprv bol uznaný za duševne chorého a obvinený za únos, vyhrážanie sa smrťou a za trvalé poškodenie zdravia.  Za to, čo spáchal, mu hrozili 3 roky väzenia. 

Všetko sa však zmenilo, až podstúpil viaceré dôkladnejšie vyšetrenia, ktoré preukázali, že svoj skutok spáchal pri plnom vedomí  a v dôsledku toho mohol súd rozhodnúť o odňatí slobody až na 10 rokov.

Je naozaj desivé, že muž sa dokázal z „veľkej lásky“ takto kruto pomstiť svojej manželke za to, že sa rozhodla od neho odísť.

Zdroj: popularne.pl

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Manželke odťal dlane, lebo ju chcel potrestať. Nahlásil sa na polícií.”