Matka sa kúpe so svojimi synmi. Ľudia na internete odsudzujú jej správanie!

Chodíme po ulici, ľudia prechádzajú okolo nás a zdá sa, že ticho súhlasíme s pokojným spolunažívaním.

Nikdy však nevieme, čo majú v hlave, niekedy si ani nevieme predstaviť, aké výstredné môže byť to dievča na zastávke, váš sused či dokonca aj váš obľúbený spevák.

Lauren Libbert šokovala divákov živým vysielaním o tom, že sa kúpe so svojimi synmi. „No a čo?“ poviete si. Chlapci však už majú 10 a 11 rokov.

Najviac prekvapujúca je Laurenina reakcia na nespokojnosť verejnosti. Žena povedala, že to je úplne normálne a všetkým rodinám odporúča, aby takto relaxovali: „Ak sa moji synovia radi spolu kúpu, v žiadnom prípade tomu nezabránim. Robíme to už mnoho rokov, kúpanie sa pre nás stalo rituálom.

Diskutujeme o ich problémoch, čítame knihy a noviny. Je v poriadku, že sme nahí.“

Lauren vôbec nechápe, že sa to iným ľuďom môže zdať nevhodné. Žene pripadá úplne prirodzené byť nahá so svojimi deťmi.

„Nie je sa za čo hanbiť. Narodili sme sa nahí. Aj ja, keď som bola malá, chodila som k mame, a kúpali sme sa spolu. Prečo robiť z komára somára?

V štúdiu bola aj psychologička, ktorá vysvetľovala negatívne účinky kúpania sa s chlapcami v puberte, no žena nechcela počúvať ani jeden argument.

„Moji chlapci nebudú mať žiadne poruchy. Diskutujeme s nimi o sexuálnom probléme, o všetkom som im povedal už dávno,“ povedala Libbert.

„Milujem bublinkové kúpele a svoje tri deti. Spoločne vlezieme do vane, kde dlho ležíme a hráme sa. Je skvelé popíjať víno a pozerať sa, ako sa deti šantia,“ zapôsobilo na britskú speváčku Stacey Solomonovú jej odhalenie vo večernej šou The Graham Norton Show.

Žena to tiež považuje za absolútne normálne, čo vyvolalo kontroverzie a verejnú nespokojnosť.

„Nie je to tá najroztomilejšia vec na svete? Milujem sa kúpať s chlapcami,“ napísala Stacey po fotografiu na svojom Instagrame. Nespokojní fanúšikovia začali okamžite písať nahnevané komentáre a obviňovali speváčku z vulgárnosti a nevhodnosti.

„Nie som vôbec zdesená reakciou mojich fanúšikov. Nerozumiem však, prečo ľudia toľko sexualizujú telo? Koniec koncov, je to len telo, pred deťmi sa nie je za čo hanbiť,“ pokračovala vo svoom vyjadrení.

Našli sa aj takí, ktorí Stacy vyjadrili podporu a pochválili speváčku za taký odvážny krok.

„Ak sa vám nepáči kúpanie sa s deťmi, nerobte to. Nemali by ste však premietať svoje pocity na ostatných, na tých, ktorí to považujú za nevinnú zábavu,“ povedala.

Na fotografii vyzerá žena a jej deti veľmi šťastne. Takýto spôsob trávenia času sa im veľmi páči.

Do akého veku je podľa vás prijateľné kúpať sa s deťmi?

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka sa kúpe so svojimi synmi. Ľudia na internete odsudzujú jej správanie!”