Mladé dievča dostalo ako darček bábiku; keď sa s ňou však chcela hrať od zhrozenia zvrieskla!

Grace Hyde, 8-ročné dievčatko z Lincolnshire,  vyhrala bábiku na veľtrhu v Skegness. Keďže bola očarená bábikami a trávila s nimi veľa času, nevedela sa dočkať, kedy bude svoju novú hračku držať v rukách. Predtým, ako sa dostala ku Grace, bola bábika umiestnená v tombole na veľtrhu.

Keď však Grace chytila bábiku do rúk, skríkla a svojej sestre povedala, že ju pichla špinavá injekčná striekačka, ktorá bola ukrytá v oblečení bábiky.

Keď sestra oznámila ich matke, čo sa stalo, žena zostala v úplnom šoku. 41-ročná Katie sa obávala, že jej dcéra mohla dostať vírus alebo inú chorobu. Ihlu tam umiestnili zámerne, no nikto nevedel, kto by niečo také urobil.

foto: boreddaddy

„Som zhrozená, že moju dcéru pichla špinavá ihla,“ povedala Katie.

„Ihla, ktorá by sa dala ľahko použiť na injekčné podanie drog.“

„Verila som, že ihla mohla byť diabetická, ale polícia uviedla, že to bolo nepravdepodobné, pretože mala piest a väčšina diabetikov používa perá.“

„Ako rodičia chcete udržať svoje deti v bezpečí, takže je desivé pomyslieť si, že hra s bábikou môže ohroziť ich život.

„Keď som prvýkrát uvidela ihlu, bola som ohromená a nemohola som uveriť tomu, čo vidím.“

Dievčatku urobili testy na HIV a ďalšie vírusy, no na výsledky si musia počkať tri mesiace. Okamžite bola zaočkovaná proti hepatitíde B a tetanu.

foto: boreddaddy

Keď sa Katie vrátila na veľtrh a povedala organizátorom o hroznom incidente, boli zmätení.

„Títo predajcovia skutočne musia byť opatrní pri tom, čo predávajú. Ak si kúpia neoverené hračky, vo vnútri môže byť čokoľvek,“ povedala znepokojená matka.

Grace má teraz z bábik veľký strach a odmieta sa s nimi hrať.

Kris Bell, spoluorganizátor podujatia a šéf Skegness Carnival Committee, povedal: „Bolo to hrozné.“

„Musel to byť hrozný moment; Nedokážem si ani len predstaviť utrpenie, ktorým musí rodina prejsť. Aj keď sme len dobrovoľníci, berieme to, čo robíme, mimoriadne vážne a teraz nie je čas na impulzívne rozhodnutia. Z osobného hľadiska by som všetkým organizáciám, ktoré sa zaoberajú použitými predmetmi, odporučil, aby začali byť opatrnejší pri zaobchádzaní s tovarom.“

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladé dievča dostalo ako darček bábiku; keď sa s ňou však chcela hrať od zhrozenia zvrieskla!”