Modelku prinútili zahaliť sa, pretože jej oblečenie nebolo vhodné na lietanie. Mala na sebe LEN TOTO

Pokiaľ ide o módu, ľudia majú tendenciu obliekať sa do toho, čo vyhovuje ich vkusu a pohodliu. Aj keď pravidlá etikety pri niektorých príležitostiach a profesiách stanovujú spôsoby obliekania, keď nie sú jasné, môžeme sa s nimi trochu pohrať.

Pravdou je, že nič nie je vytesané do kameňa. To niekedy spôsobuje problémy s letiskovým personálom, ktorý má pravidlá obliekania, ktoré sa snažia vnútiť cestujúcim.

Jedna pasažierka, ktorá bola nútená to riešiť, bola modelka Instagramu a Only Fans, Isabelle Eleanore, ktorá cestovala v čiernom crop tope a modrých džínsoch. Problém sa začal, keď ju zastavil člen posádky s tvrdením, že jej oblečenie je nevhodné na lietanie.

Bola jej poskytnutá reflexná vesta, ktorú si musela obliecť pred všetkými cestujúcimi.

Isabelle sa cítila trochu ponížená, pretože na seba upozorňovala nie práve najlepším spôsobom. Tiež si nemyslela, že by jej oblečenie niečo odhaľovalo alebo bolo nevhodné, keďže všetko držalo tak, ako malo.

Bolo až neuveriteľné, že modelka sa v roku 2021 musela s niečím takým popasovať. Jej neuveriteľné sklamanie spôsobilo, že svoje pocity vyventilovala na Instagrame po tom, čo si tým musela prejsť počas cestovania so svojím manželom.

„Spravili obrovskú scénu, keď som nastúpila do lietadla a nechali ma čakať pred všetkými, kým hľadali niečo, čím by ma zakryli,“ napísala na sociálnej sieti.

Medzitým webová stránka Jetstar na svojej webovej stránke uvádza nasledovné: „Prosím, nenoste oblečenie alebo osobné veci, ktoré zobrazujú slová, obrázky, symboly alebo slogany, ktoré by sa mohli považovať za urážlivé (napríklad tričko s urážkami alebo nadávkami).“

Letecká spoločnosť sa už modelke za sťažnosť ospravedlnila a Isabelle dúfa, že niečo podobné nebude musieť absolvovať už žiadna iná žena.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Modelku prinútili zahaliť sa, pretože jej oblečenie nebolo vhodné na lietanie. Mala na sebe LEN TOTO”