Muž sa rozhodol odpojiť svoju manželku z podpory života! V tej chvíli však POVEDALA: „Dostaň ma odtiaľto“

Ryan Finley je muž, ktorý bol donútený prijať ťažké rozhodnutie po tom, čo jeho manželka Jill skončila v kóme.

Bol to Ryan, kto ju zistil, že nereaguje a nedýcha. Ponáhľal sa k nej a robil všetko, čo bolo v jeho silách, aby jej pomohol nadobudnúť vedomie, kým neprídu záchranári. Dokonca jej podal prvú pomoc a modlil sa za pozitívny výsledok, hoci vedel, že šance sú malé.

Záchranárom sa podarilo Jill prinavrátiť k životu, no mala slabé srdce a spomalené dýchanie. Rýchlo ju previezli do nemocnice no žiaľ, upadla do kómy.

Ryan sa modlil každý jeden deň. Nikdy nestratil nádej, ale dni sa zmenili na týždne a bolo mu povedané, že Jilline šance boli takmer nulové. Potom ho požiadali, aby zvážil, či jej lekári nevypnú podporu života.

Napísal si o tom dni vo svojom denníku a jeho slová sú srdcervúce.

„Dnes môže byť ten najhorší deň v mojom živote. V podstate sa musím rozhodnúť, či zomrie alebo nie,“ napísal Ryan podľa TODAY . Pokúsil sa vžiť sa do Jillinej situácie a veril, že ona by takto žiť nechcela.

Celá rodina sa rozlúčila a vo chvíli, keď bol stroj vypnutý, Jill ostala nažive.  V tej chvíli začala tiež niečo mumlať.

Ryan vedel, že jeho milovaná to zvládne, bez ohľadu na to, ako šialene to znie. A mal pravdu. Jill dýchala sama a absolvovala operáciu srdca a rehabilitáciu.

Jill vysvetlila, že si z kómy nič nepamätá a má problémy s krátkodobou pamäťou a vyslovovaním určitých slov. Inak sa cítila dobre a bola pripravená využiť túto druhú šancu.

Pár je vďačný, že môže byť stále spolu. „Teraz si vážime každý deň, každú minútu, každú hodinu,“ povedala Jill.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Muž sa rozhodol odpojiť svoju manželku z podpory života! V tej chvíli však POVEDALA: „Dostaň ma odtiaľto“”