Neskúsený manažér vyhodil túto staršiu ženu z reštaurácie! Netušil, kto naozaj je!

Bea, srdečná a priateľská staršia žena, bola pravidelnou zákazníčkou v jednej reštaurácii. S manželom toto miesto navštevovali denne a vychutnávali si jedlo a príjemnú atmosféru, ktorú miesto ponúkalo. Dvojica tam dokonca oslávila výročie ich svadby a užila si zábavu s rodinou a priateľmi.

Beu všetci veľmi dobre poznali. Personál ich vždy pozdravil a pýtal, ako sa majú.

Potom zrazu dvojicu nebolo vidieť. Zamestnanci sa začali báť o svojich obľúbených zákazníkov, rozhodli sa a zistiť, čo sa deje. Vtedy sa dozvedeli, že Bein manžel zomrel.

V obave o jej blaho jej poslali list, v ktorom ju požiadali, aby prišla do reštaurácie a porozprávala sa s nimi.

Po nejakom čase si Bea zaspomínala na všetky krásne časy, ktoré v reštaurácii prežila s ľuďmi, ktorí pre ňu znamenali najviac. Cítila sa však trochu preťažená a odišla bez zaplatenia. Personál sa o peniaze nestaral, pretože vedeli, že sa opäť vráti.

V nasledujúcich dňoch Bea reštauráciu navštívila ešte raz, no priestory už vyzerali inak. Urobilo sa niekoľko zásadných prestavieb. Jej stôl, vedľa okna, tam už nebol. Sadla si k inému a usmiala sa na zamestnancov, no tí sa pri nej nezastavili a nespýtali sa, ako sa má. Bol to zvláštny pocit a ona nevedela, čo sa deje.

Zdroj: newyorkcityinthewitofaneye

Vtom k nej pristúpil muž a povedal jej, že je nový manažér. Pripomenul jej, že neplatila, keď tam bola naposledy, a dodal, že prijímajú iba platiacich zákazníkov. Nezáležalo mu na tom, že celé tie roky bola stálym zákazníkom. Zamestnancom tiež zakázal akýkoľvek kontakt so zákazníkmi.

Bea nemohla uveriť tomu, čo počuje. Potom z tašky vytiahla pero a napísala niečo na papier, kým v slzách opustila reštauráciu.

Keď sa jeden z čašníkov, Robin, dostal k stolu, kde sedela staršia žena, všimol si čiernu peňaženku a vedel, že ju tu nechala Bea. Pre istotu ju otvoril a práve vtedy si všimol lístok. Vytiahol ho a to, čo si prečítal, mu zlomilo srdce.

„Zamestnanci reštaurácie, ráda tu chodievam už viac ako 30 rokov. Všetko sa tu za tie roky zmenilo: personál prichádzal a odchádzal, menu sa menilo stokrát, ale ja som nikdy neodišla,“ napísala Bea.

„Zažila som tu veľa šťastných chvíľ, a boli ste tu pre mňa aj vtedy, keď to bolo ťažké. Teraz, keď som už stará a chorľavá, by som rada vyjadrila svoju vďačnosť tým, že vám venujem značnú sumu peňazí. Na druhej strane, tento nový správca z mojich peňazí neuvidí ani cent,“ bolo načmárané perom v spodnej časti šeku.

„Zavolám aj majiteľovi reštaurácie, aby som mu povedal, čo k tomu hroznému mužovi cítim,“ ukončila svoj odkaz Bea.

Keď sa zamestnanci podelili o to, čo sa stalo s majiteľom reštaurácie a vysvetlili mu, ako veľa pre nich Bea znamená, ospravedlnil sa jej a manažéra vyhodil. Povedal, že tak lojálni zákazníci ako Bea by mal byť vždy na prvom mieste.

Je neuveriteľné, ako sa zamestnanci reštaurácie stali takou dôležitou súčasťou života tejto ženy.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neskúsený manažér vyhodil túto staršiu ženu z reštaurácie! Netušil, kto naozaj je!”