„Nie som tvoja slúžka“! Spôsob, akým táto matka vychováva svoje deti vás šokuje!

So šiestimi deťmi, ktoré má Constance Hall na krku, našla táto blogerka  jedinečný spôsob, ako sa o ne postarať a zároveň viesť vlastný života.

Nekúpe ich každý deň, necháva ich jesť samé a po 19:30 ju už nikto nesmie otravovať.

Vieme, že život matky nie je ani zďaleka jednoduchý a či už máte jedno alebo 10 detí, vždy je to úloha, ktorá si vyžaduje čas a námahu. Jedna mamička v Austrálii sa však chcela podeliť o jedinečnú metódu, ktorá jej umožnila „mať život“ pri výchove šiestich detí.

Napriek kritike preto navrhla plán, v ktorom sú jej deti „nezávislé“. Medzi jej stratégie patrí nekúpať sa každý deň.

Constance začína rozhovor  slovami „Nie som slúžka“. Austrálčanka veľmi úprimne hovorila s mediálnou skupinou o tom, ako organizuje rozvrh svojich detí.

Matka šiestich detí sa podľa vlastných slov snaží optimalizovať svoj čas, ako sa len dá, pričom prezrádza, že svoje deti kúpe iba trikrát týždenne.

foto: instagram

Svoje deti povzbudzuje, aby sa sprchovali, tým, že im povie: „Fajn, smraďoch, choď do školy a všetkých znechuť.“ Žena, ktorá má na Instagrame viac ako 400 000 sledovateľov, tiež hovorí, že svojim deťom dovoľuje jesť rukami.

„Vyložila som kopu zeleniny spolu s ďalším tanierom nakrájaného mäsa a povedal som im: „Jedzte rukami“.“

Ďalšou únavnou domácou prácou je pranie, odkladanie a žehlenie oblečenia, no ani z toho si blogerka ťažkú ​​hlavu nerobí. Hovorí, že každé dieťa dostane svoj farebný košík. Vhodí do nich čisté šaty a oni si ich sami prinesú a poskladajú. 

Nepochybne najvýraznejšou časťou Constanceovej metódy je jej limitovaný čas. Od 19.30 sa venuje len sebe. A čo deti? Odvtedy sú zodpovedné za všetko, čo urobia.

foto: instagram

„Nie som tvoja mama, nie som tu. Nie som tvoj otrok, som len žena, ktorá teraz pije víno a telefonuje,“ hovorí.

Aj keď Constance vie, že ju ľudia nazývajú „lenivou“, nevadí jej to. Hovorí, že „nikto nevie, aké to je mať šesť detí, ktoré žijú pod vašou strechou“. Blogerka má jednoznačne jedinečný spôsob výchovy svojich detí.

zdroj: upsocl.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “„Nie som tvoja slúžka“! Spôsob, akým táto matka vychováva svoje deti vás šokuje!”