Odvážny otec chcel pomôcť synovi pred útočníkmi! Dnes však leží v kóme!

Rodičia urobia čokoľvek, aby ochránili svoje deti. To bol aj prípad tohto odvážneho muža z Anglicka ktorý hneď pribehol na pomoc svojmu 11-ročnému synovi, ktorého útočníci napadli za denného svetla v parku.

The Sun

 Mladíci však  otca zhodili, zbili a pred očami malého chlapca mu rozbili o hlavu predmet. Muž  momentálne bojuje o život a pravdepodobne bude trpieť dlhodobým poškodením mozgu.

Eddie Mitchell

Bitka bola taká brutálna, že muža, ktorý pracuje v domove dôchodcov, museli previezť vrtuľníkom do nemocnice, kde momentálne leží v kóme. Rodina sa obáva, že aj keď Alan prežije, jeho mozog zostane navždy poškodený. Muž musel podstúpiť operáciu mozgu v Royal Sussex County Hospital v Brightone a údajne utrpel aj zlomeniny chrbtice a kostí, ako aj traumu pľúc.

„Toto ste urobili môjmu manželovi – bili ste ho a udierali, až kým nezostal na dne a v bezvedomí,“ napísala na Facebooku jeho manželka.

 The Sun

Prognóza je neistá a jeho budúcnosť nevyzerá najlepšie. 

Štyria mladíci boli zatknutí pre podozrenie z pokusu o vraždu a úmyselného ťažkého ublíženia na zdraví. „Vyšetrovanie pokračuje a polícia vyzýva každého, kto videl, čo sa stalo, alebo kto bol v tom čase v parku a môže mať nejaké relevantné informácie, aby sa ozval,“ uviedla polícia. Žiaľ, justícia ich prepustila na kauciu. 

Alan Willson

Istý rodinný priateľ začal zbierku na pomoc postihnutému mužovi, a podarilo sa mu už vyzbierať viac ako 28 400 libier.  „Je úžasné, ako sa táto zbierka tak rýchlo rozrástla. Všetci ste naozaj úžasní.“

Polícia vyzýva každého, kto by mohol poskytnúť informácie o incidente, aby sa čo najskôr prihlásil, a pomohol im tak s vyšetrovaním.

zdroj: upsocl.com

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Odvážny otec chcel pomôcť synovi pred útočníkmi! Dnes však leží v kóme!”