Po odmietnutí plastických chirurgov si žena „pomohla“ sama. Teraz ju príbuzní nespoznávajú

Kórejská speváčka a modelka Hang Myoku mala vždy obavy o svoj vzhľad. Najprv využila služby plastických chirurgov na omladenie pleti. Postupom času jej už lekári odporúčali, aby s tým prestala, pretože jej tvár sa začala vymykať spod kontroly a začala naberať na objeme.

Hang Mioku však na upozornenia nebrala žiaden ohľad a svoj zovňajšok si ďalej upravovala sama. Na čiernom trhu si kúpila fľaštičku silikónového oleja a tekutinu si naliala do tváre. Keď bola nádoba prázdna, 28-ročná žena prešla na rastlinný olej!

Tvár jej narástla do nepredstaviteľných rozmerov, rodičia ju prestali spoznávať, a preto žena prestala chodiť von.

Po hrozných následkoch operácií sa Hang Myoku objavila na verejnosti pri výnimočných príležitostiach, kde prekvapení okoloidúci si ju fotili ako atrakciu.

Žena trpí duševnou poruchou. Injekcie si podľa nej robila na príkaz hlasu v hlave. Príbeh Hang Myoku sa objavil aj v televízii, vďaka čomu sa podarilo vyzbierať sumu potrebnú na liečbu.

Po 10 operáciách lekári odstránili z jej tváre 60 gramov silikónu a tiež 200 gramov oleja z krku. A hoci sa tvár ženy výrazne zmenšila, stále je znetvorená jazvami a následkami injekcií …

Teraz má žena 50 rokov. Pred operáciou ju boleli uši, hlava ešte viac a ťažko sa jej otvárali ústa. Mioku ľutuje, čo sa stalo, a želá si, aby sa mohla vrátiť v čase k injekciám s rastlinným olejom.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po odmietnutí plastických chirurgov si žena „pomohla“ sama. Teraz ju príbuzní nespoznávajú”