Princ Harry stále ľutuje posledný rozhovor so svojou matkou! Bolesť z jej smrti ho priviedla do zúfalstva!

Kráľovná svojmu národu slúžila najlepšie, ako vedela, a jej ľudia si ju vždy pamätali ako stĺp, ktorý im poskytoval silný pocit bezpečia. Bola vždy opatrná, múdra, disciplinovaná a dôsledná.

Správa o smrti kráľovnej zasiahla milióny ľudí nielen z Británie, ale z celého sveta a jej milovaný vnuk, princ Harry, vyjadril ľútosť nad stratou svojej starej mamy.

Harry, ktorý opustil Anglicko a usadil sa v Kalifornii spolu s manželkou Meghan Markle, patril vždy medzi tých najobľúbenejších. Vyrastal pod drobnohľadom širokej verejnosti. Avšak postoj Britov k svojmu princovi sa zmenil po tom, čo odstúpil od svojich kráľovských povinností a obrátil sa im chrbtom.

A aby toho nebolo málo o svojom bratovi a otcovi hovoril, ako o ľuďoch uväznených vo vnútri systému.

Počas neslávne známeho rozhovoru s Oprah Winfrey manželia obvinili Harryho rodinu z rasizmu po tom, čo člen kráľovskej rodiny spochybnil farbu pleti vtedy ešte nenarodeného Archieho.

To spôsobilo, že vzťah medzi Harrym a jeho rodinou sa zhoršil. Ale teraz, po smrti kráľovnej, sa novým panovníkom stane Harryho otec, čo môže ich vzťahy zmeniť.

Väčšina Harryho výchovy bola istým spôsobom úzko spojená so stratou jeho matky. Rovnako ako William, aj Harry má stále v srdci prázdnotu, ktorú táto skutočnosť priniesla.

Bol si vedomý toho, ako negatívne médiá ovplyvnili život Lady Di a tlak, ktorý neustále pociťovala, a to bol jeden z dôvodov, prečo monarchiu opustil.  Nechcel totiž, aby si jeho manželka prešla rovnakým utrpením.

Dokonca aj dnes, roky po jej smrti, Harry stále ľutuje, jeden z ich posledných rozhovorov.

Pred autonehodou, pri ktorej prišla o život, Diana zavolala svojim synov, ktorí trávili čas na Škótskej vysočine so svojimi bratrancami. Keď hovorila s Harrym, chcel telefonát rýchlo ukončiť, aby sa mohol ísť hrať ďalej.  Netušil však, že to bolo poslednýkrát, čo hovoril so svojou milujúcou matkou.

„Naozaj si nepamätám, čo som povedal, ale viem, že do konca života budem ľutovať, aký krátky ten rozhovor bol.“ povedal.

Harry nikdy neprekonal bolesť zo straty matky. Dokonca sa priznal, že plakal len dvakrát. Prvýkrát to bolo v roku 1997, keď navštívil hrob svojej matky.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Princ Harry stále ľutuje posledný rozhovor so svojou matkou! Bolesť z jej smrti ho priviedla do zúfalstva!”