Rodičia pobozkajú 1-ročnú dcéru na rozlúčku a vypnú podporu života, no potom počujú jej hlas

Príbeh 18-mesačného dievčaťa, ktoré dokázalo nemožné a prežilo aj napriek  veľkým pochybnostiam a obavám.

Keď si rodičia Lee a Francesca Moore-Williamsovci všimli, že ich dcérke vypadávajú chumáče vlasov, začali sa obávať. Lekári im však povedali, že sa pravdepodobne jedná len o astmu, a neexistuje dôvod na paniku. Veci sa však rýchlo zvrtli počas rodinnej dovolenky v Španielsku, keď malá Bella začala strácať energiu a upadala do bezvedomia. Bella bola hneď po návrate domov prijatá do nemocnice.

Jej stav nevyzeral sľubne. Nedokázala sama dýchať a skenovanie magnetickou rezonanciou odhalilo vážne abnormality v oboch hemisférach jej mozgu.

foto: facebook

Keď bolo rodičom povedané, že sa nedá nič urobiť, urobili srdcervúce rozhodnutie a chceli vypnúť Bellinu podporu života. Predtým sa rozlúčili so svojím malým anjelikom a priviedli aj ostatných členov rodiny.

Keď však ventilátor definitívne vypli, zostali pri Bellinom boku a vtedy dievča začalo dýchať úplne samo. Hladina jej kyslíka stúpla na 100 %.

Neskôr bol Belle diagnostikovaný nedostatok biotinidázy – genetická porucha, ktorá postihuje len jedno z každých 60 000 detí. Nedostatok môže byť smrteľný, ak sa nelieči, ale teraz sa už dá účinne liečiť.

Päť mesiacov po tom, čo bola prijatá do nemocnice, Bellu prepustili a poslali domov.

„Nikdy nezabudnem na tú chvíľu, keď som sa musel rozlúčiť so svojou dcérou.“ povedala Francesca.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodičia pobozkajú 1-ročnú dcéru na rozlúčku a vypnú podporu života, no potom počujú jej hlas”