Sám som si postavil na záhrade bazén! Ušetril som tak tisíce eur! INŠPIRUJTE SA AJ VY

Rodák z Essexu sa nedávno presťahoval do nového domu, ktorý nutne potreboval rekonštrukciu. Keďže chcel vykonať rekonštrukcie sám, vymyslel si plán a ich nový dom premenil na nádherný domov pre seba a jeho rodinu.

Po dokončení všetkého ostatného nastal čas na nový bazén. Verte tomu alebo nie, Alex ho konštruoval väčšinou sám. S projektom začal už v roku 2020, ale potom zasiahla pandémia COVID-19 a jeho práca musela počkať.

Väčšinu potrebného materiálu kúpil cez Facebook a konečný projekt ho stál okolo 10 000 dolárov. To je oveľa menej, ako keby si na túto prácu najali profesionála.

„Všetko som robil sám,“ povedal, „od vyzdvihnutia materiálu a jeho prinesenia do mojej záhrady až po najatie bagra a vykopanie jamy, ako aj obklady a všetky inštalatérske práce.“

foto: boreddaddy

Vybudovanie bazéna bolo skutočne náročné, ale Alex bol odhodlaný premeniť svoj dvorček na miesto pre zábavu. Aby mohol pochopiť celý proces, pozrel si množstvo videí na YouTube, najmä prácu ženy z Holandska, ktorá bola jeho inšpiráciou.

Keď bol bazén dokončený, bol hrdý na to, čo dosiahol, a jeho rodina to milovala.

Nebolo to však prvýkrát, čo Alex postavil niečo od nuly. V minulosti vytvoril domáce kino a telocvičňu úplne sám, čo mu pomohlo ušetriť okolo 75 000 dolárov. Pôsobivé, však?

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Sám som si postavil na záhrade bazén! Ušetril som tak tisíce eur! INŠPIRUJTE SA AJ VY”