Slávna modelka pribrala 30 kg, aby bola šťastnejšia – TOTO SA STALO

V poslednej dobe rapídne rastie obľuba plus-size modeliek. Dámy plnších tvarov uchvacujú fanúšikov pôsobivými krivkami a nikoho nenechajú ľahostajným.

Niektoré modelky sa tak rodia od prírody, iné musia jesť za siedmich, aby získali „vysnívanú postavu“.

Austrálska modelka La’Tezia Thomas vyskúšala mnoho veľkostí oblečenia, keď hľadala svoj ideál.

Spočiatku sa so svojimi kyprejšími tvarmi snažila bojovať v posilňovni, len aby si udržala štíhlu postavu.

La’Tezia si udržiavala svoju kondíciu, no stereotyp o ideálnej postave nanútený spoločnosťou ju už netešil. Prispôsobovanie sa iným jej šťastie neprinieslo, a tak sa pôvabná modelka vydala vlastnou cestou.

„Mnoho ľudí uprednostňuje moju starú postavu, ale duševné zdravie je rovnako dôležité ako to fyzické. Milujem sa s akoukoľvek váhou, hlavné je, aby som sa cítila šťastne.

Pamätám si, ako som sa kedysi cítila nešťastná. Neustále som sa porovnávala s inými ženami, bola som podvyživená, chýbala mi sebadôvera,“ povedala.

Mimochodom, La’Tecia je proti klasifikácii plus-size. „Vystavujeme rovnaké značky oblečenia, dostávame zaplatené rovnaké peniaze, tak prečo by sme mali byť oddelené od bežných modeliek?“

Samozrejme, zmeny jej postavy spôsobili veľa komentárov od zlomyseľných kritikov, ale väčšina fanúšikov podporuje akýkoľvek rozhodnutie modelky.

Je lepšie byť šťastný pre seba, ako sa snažiť potešiť okolie…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slávna modelka pribrala 30 kg, aby bola šťastnejšia – TOTO SA STALO”