Šokujúca premena Pierca Brosnana do FILMU! Vyzerá úplne na nepoznanie! takto vyzerá ako 89-ročný

Vo veku 69 rokov vyzerá Pierce Brosnan , hviezda Jamesa Bonda, rovnako úchvatne ako predtým. Okrem iného ide aj o jeho šarm a prirodzenú osobnosť, vďaka ktorým si ho obľúbili fanúšikovia z celého sveta.

Nedávno sa však herec na svojich sociálnych sieťach podelil o niekoľko fotografií, ktoré vyvolali poriadny rozruch. Vyzerá totiž úplne na nepoznanie.

Hviezda nakrúca svoj nový film The Last Rifleman . Podľa Singer Studios by Brosnan stvárnil úlohu 89-ročného Artieho Crawforda, veterána z druhej svetovej vojny žijúceho v opatrovateľskom dome v Severnom Írsku, ktorý práve prišiel o manželku.

foto: facebook

Keď ukončil natáčanie, Brosnan poďakoval svojmu tímu a nazval prácu s nimi „snom“. Spolu so srdečným odkazom sa herec podelil o fotografie z nakrúcania. V sivej parochni so zladeným obočím vyzerá na nepoznanie.

Predtým zverejnil fotografie z posledného dňa natáčania v Normandii a napísal: „Posledný deň natáčania v katedrále Bayeux v Normandii, kde som hral Artieho Crawforda, 2. prápor Royal Ulster Rifles, vo výslužbe, 92 a 3/4 rokov. …šesť nádherných týždňov v Belfaste v spoločnosti skvelých filmárov. Na tabuli je Emma. Ďakujem vám všetkým Drahý Belfast, užíval som si každý pracovný deň.“

foto: facebook

Vyzerá to tak, že sa mu podarilo spojiť prácu s potešením.

Adam Stockman, majiteľ reštaurácie, zdieľal pre Belfast Online , že hviezda Jamesa Bonda si vychutnala jedlo v jeho reštaurácii a povedal: „Doslova práve pristál v NI, prvýkrát bol v krajine, čo som bol sám prekvapený.

foto: facebook

„Prišiel na obed spolu so svojím osobným asistentom a strávil s nami krásnych pár hodín. Bol priateľský a rozprával sa so zákazníkmi a personálom a prišiel si pokecať aj s niektorými dámami, nechal sa s nimi aj odfotiť.“

Miestni obyvatelia povedali, že herec ukázal zvláštny ‚írsky šarm.‘

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šokujúca premena Pierca Brosnana do FILMU! Vyzerá úplne na nepoznanie! takto vyzerá ako 89-ročný”